Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért írogat, ha szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat, ha szakított?

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem. Azóta mindig ír, ha nem nyitom meg direkt 1 napig, akkor is ugyanúgy jön 4-5 üzenet. Erőt küld, meg hiányzok, meg jajj bejött egy pók. Amikor meg szóba hozom hogy javítsuk meg mert szeretem és nagyon hiányzik, akkor elutasít.

2021. szept. 30. 13:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
mert neki sem könnyű, vagy sajnál téged és így próbál könnyíteni ezen
2021. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért csinálja, nem tudom, de nagyon csúnya és beteges amit csinál. Tudja, hogy neked fáj, mégis játszik veled.

Ha meg tudod állni, ne reagálj... tudom, hogy marha nehéz.

2021. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás és a probléma máris megoldva 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok letiltani valakit akit szívből szeretek, az a baj. Reménykedek hogy meggondolja magát..
2021. szept. 30. 13:24
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ő ezt pontosan tudja. Ezért nem értem, miért szívat akkor.
2021. szept. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Volt egy olyan megjegyzése, hogy meglátjuk pár hónap múlva, addig fejlődjünk külön. De nem álltat, nem tudja mi lesz akkor.

Nincs harmadik, mert egyből hazajött munkából, mindenhova együtt mentünk, és láttam az összes beszélgetését.

Fura az egész, nem tudom hova rakni, nem tudom kezelni.

2021. szept. 30. 13:35
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez meg különösen nem szép tőle, hogy még reményt is kelt, hátha pár hónap után méltóztatik meggondolni magát. Vagy nem. De addig is szórakoztat az irományaival, hogy melegen tartson, hátha kedvet kap hozzád egyszer.

Nagyon csúnya dolog amit csinál. Nem hagyja, hogy magadra találj és felépülj a szakításból

2021. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

A válasz egyszerű, nem vagy közömbös számára emiatt van némi lelkiismeret furdalása a szakítás miatt. Ha azt látja hogy sikerült túl tenned magad a történteken és új kapcsolatod lesz,akkor eltűnik az életedből. Nem gondolom hogy szándékosan ártani akarna neked, csak meg akar bizonyosodni arról, hogy nem hagyod el magad.

Persze ezzel árthat is, mert amíg napi szinten tartjátok a kapcsolatot ott él a remény benned, hogy lehet folytatás, pedig ezt a viselkedést nem az motiválja.

2021. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak mellette meg állandóan (számomra nagyon fájó) motivációs dolgokat ír, hogy szorít nekem hogy rendbe jöjjek, így tovább, sok van bennem, stb...
2021. szept. 30. 14:11
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

8 vagyok....

Pontosan úgy viselkedik amit leírtam. Bíztat téged hogy gyorsabban tovább lépjél és keress valaki mást helyette akivel passzoltok. Ha látja hogy boldog vagy el fog engedni és nem fog zavarni!!!

2021. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!