Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kellene még tennem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene még tennem valamit vagy ilyen esetben hagyni kell az egészet a fenébe?

Figyelt kérdés

Volt másfél éve egy barátom, akivel agusztus végén egymásba gabalyodtunk egy görbe estén, aztán az lett a vége, hogy összejöttünk. Rendszeresen talált ellenem valami érvet és mindig szakítani akart, de aztán meggondolta magát...máig. Ma nagyon határozottan állította, hogy hazudok neki, ebből az lett, hogy szakítani akar.

Kidobott...újfent. próbáltam hatni rá, de még mindig köti az ebet a karóhoz és nem akar velem lenni, ebből nekem úgy tűnik, hogy tényleg komolyan szakított most velem.


Én szeretem és igaziból tegnap reggel, mikor eljöttem tőle, akkor még nem tűnt úgy, hogy szakítani akarna vagy nem szeretne.

Ő 30 éves nő, én 26 éves nő vagyok.


A kérdésem pedig az, hogy el kellene mennem személyesen beszélni vele vajon? Vagy hagynom kellene?

Messengeren letiltottam, ha eh számít, mert dühös lettem. Tudom, nagyon gyerekes, de személyes kontaktus nélkül csak így tudtam lereagálni, hogy mi történt.


2021. okt. 14. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jobb inkább hagyni.
2021. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 harebell ***** válasza:
100%
Hagyd.
2021. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, csak a saját energiádat pazarlod.
2021. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz hagyni menni.
2021. okt. 14. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mindig felhozza hogy szakítani akar,akkor biztos az jár a fejében, vagy pedig direkt kínozni akar ezzel. Volt egy faszim, ő is mindig ezt csinálta, igaából csak szexre használt így utólag átgondolva a dolgokat. Szerintem jobb ha hagyod,ha ennyire ezt mondogatja.
2021. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!