Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az esetben, hogy ha megismertek valakit aki szimpatikus, találkoztatok már párszor viszont egyszer csak kiderül róla, hogy életre szóló betegsége van? Folytatódna az ismerkedés vagy inkább elengednétek ezt az egészet?

Figyelt kérdés
2020. febr. 4. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen betegség, mennyire terheli meg a mindennapokat.
2020. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ki nem szarja le? Tejfehérjére, szójára szőrre, porra, nyárfavirágra és majdnem minden létező krémre allergiás vagyok. Emellett pánikbeteg is. Meg nő is, tehát mondjuk úgy egy hónapban egy hét görcsoldóval telik, mert úgy fáj, mintha ló rúgna hasba. Mondjuk azt nem tudom, milyen, de felegyenesedni gyógyszer nélkül nehéz.


Nem kísértem a sorsot én nem hagyom, hogy eluralkodjon rajtam. Az élet megy tovább. Ha a páromnak lenne hasonló baja, az sem zavarna addig a pontig, amíg nem tolja túl a betegségtudatot. Sajnos inkább olyan emberrel voltam, akinél átment hisztibe és én voltam a paraszt, ha elvártam tőle, hogy ne kelljen gyámolítani mindenféle hasfájása miatt. Utálom az érzelmi zsarolást és sokan minden kis szir szarral képesek takarózni, hogy sajnálják őket.

2020. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
szinte mindenkinek van valamilyen életre szóló betegsége
2020. febr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám fel csak ezért.

Mi amúgy a betegség? Mert azért elég nagy különbségek vannak.

2020. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Crohn betegség lenne szó és ez a saját kis sztorim miután a hölgy ezt megtudta azonnal tovább állt.
2020. febr. 4. 13:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen betegség?
2020. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem meg colitisem van (volt 20 évig gyerekkoromtól). A férjem azt mondta, hogy valószínűleg ha azzal indítok valamelyik első randin, hogy xy vagyok és fáj a hasam, nem biztos, hogy be merte volna vállalni, de most már mindegy :) Azóta neki is van minden baja, nekem is újabbak, de pont a colitisem vagy 15 éve sehol.
2020. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem folytatodna ilyen betegseg eseten.
2020. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Páromnak is hasonló van. Vannak rá jó gyógyszerek. Ezért sosem hagynám el.

N27

2020. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na és, én meg dilis vagyok. Csak nekem nincs róla papírom. ;) Ha számomra értékes, szimpatikus, felőlem 2 feje is lehetne. Ne sajnáld, hogy lelépett, biztosan találsz majd olyat, akinek ez nem akadály.
2020. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!