Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottam a párommal. De talán mindent elrontottam? Többi lent

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk külön, azért tettem pontot a végére mert nem volt hajlandó a 3,5 év alatt komolyabb lépésre elszánni magát. Nem akart összeköltözni, mindig csak este találkoztunk, nem akarta a gyerekeit bemutatni, házasodni sem akart, gyereket sem. Ezekre viszont én vágytam, de meg próbáltam együtt élni a gondolattal, hogy ennek biztos így kell lennie. Viszont most már betelt a pohár, mert borzasztóan féltékenykedett már a végére, pedig soha okot nem adtam rá, mindig hűséges típus voltam, beszélgetni sem mertem senkivel nehogy gond legyen belőle. A lényeg, hogy elhanyagolt, nem volt ideje rám, de csesztetni mindig tudott ha valami nem tetszett neki, így nagyon nehezen de kiléptem a kapcsolatból. A 4 hét alatt volt egy srác aki sokat járt a szomszédba és próbált ismerkedni velem, beszélgettünk párszor, de mindig az volt a vége, hogy ellöktem mert nem tudtam elfelejteni az exemet. Aztán el hívott újra beszélgetni, kicsit elpityeredtem, és annyira elerzekenyültem, hogy "sajnos" lefeküdtem vele. Úgy voltam, hogy hátha ez majd segít. A srác nagyon komolyan tervezett volna velem, de szintén ellöktem magamtól, azzal az indokkal, hogy nekem ez így nem megy. Mást szeretek, nem tudok így nyitni egy új kapcsolat felé. És ezután az exem közölte velem, hogy nem tud elfelejteni, rájött, hogy nagyon szeret és velem szeretné leélni az életét, adjunk egy újabb esélyt a kapcsolatunknak, szeretne velem összeköltözni.

Na most nem tudom mit tegyek. Mondjam el neki, hogy volt egy kisebb kalandom, amire nem vagyok büszke, de sajnos nem tudom visszacsinálni, vagy inkább hagyjam a hátam mögött az egészet hiszen együtt sem voltunk akkor mikor ez az eset történt. Szívem szerint elmondanám, de félek, hogy mindent elrontok vele, viszont ha meg nem mondom el, nem tudom tudnék-e így élni, vagy lehet később derülne ki ami talán még rosszabb.. Azt érzem nem bírok el ekkora terhet :(



2021. okt. 26. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem voltatok együtt amikor lefeküdtél ezzel a sráccal, ne mondd el!


Örök joker lesz a kezében, és fel fogja hánytorgatni ha összevesztek.

Sajnos az ember ilyen...

2021. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
1, Nem, nem ilyen. Én nem vagyok ilyen. Legfeljebb te meg az ismerőseid ilyenek.
2021. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd meg az #1-es tanácsát. Ámbátor, ha 3.5 év alatt nem változott a személyisége, akkor utána sem fog. Többnyire az ilyen csak egy szimpla trükk s jön a fű-fa ígérgetés amiből két elteltével ahogy visszafogadtad semmi sem lesz mindenféle kifogásokra mutogatva minden megy tovább ahogy előtte is.
2021. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akart összeköltözni, mindig csak este találkoztunk, nem akarta a gyerekeit bemutatni, házasodni sem akart, gyereket sem. Ezekre viszont én vágytam, de meg próbáltam együtt élni a gondolattal, hogy ennek biztos így kell lennie. Viszont most már betelt a pohár, mert borzasztóan féltékenykedett már a végére, pedig soha okot nem adtam rá, mindig hűséges típus voltam, beszélgetni sem mertem senkivel nehogy gond legyen belőle. A lényeg, hogy elhanyagolt, nem volt ideje rám, de csesztetni mindig tudott ha valami nem tetszett neki"

Azért másoltam ki, hogy olvasd magad vissza. Mi a jó büdös francért akarsz vele kibékülni, mit gondolsz, mi fog változni? Elvesz majd feleségül, rájön, hogy akar még gyereket, és meg fog benned bízni? Ne legyél már nevetséges.

2021. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit alpári leszek hogy megértsd. A pasas nem akar sem új családot, sem több gyereket mert már van neki. Élezi az életet és hogy van kit dugogatni, néha ilyen-olyan programot csinálni "ha ráérek és nincs sokkal jobb dolgom". Azért dobott ki egy hónappal ezelőtt mert voltak jelöltjei csak éppen nem jött neki össze az új p.nci úgyhogy inkább visszakönyörgi magát.

Ez a "kapcsolat" halálra van ítélve. A csillagokat leígéri az égről, te meg buta libuskaként szeded az ívet. SEMMI sem fog benne változni érzelmileg, eddig is felszínesen kötődött hozzád ezután is felszínesen fog. Családot alaptani nem azért szoktak mert bacctatnak vele, hanem azért mert akarják, vágynak rá - ez az érzelmi alap, erre lehet építkezni. Nektek ez nincs meg. Tetőt akartok rakni alapok nélkül.

2021. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ez volt az eredeti kérdés, de én meggondolnám hogy akarok-e ezzel az emberrel jövőt. Ill. mi a garancia hogy lesz?

Ígérget fűt-fát.


Ha már vannak gyerekei gondolom nem annyira fiatal relatíve, mondjuk 30 feletti. 30 felett meg közel 4 év alatt összeköltözés se, vagy legalább valami komolyabb megnyilvanulás.


Nem biztos hogy kell-e erőltetni.


Amúgy meg hidd el, ha ő lefeküdz valakivel, kétlem hogy elmondja. Az alapján amit róla írsz.


Én elmondanám, de nem egy ilyen embernek. Nem csináltál rosszat, csak valóban ütőlapnak fogja használnim

2021. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nyílván a leírásomból nem derült ki, mert nem akartam ettől is hosszabb lenni, de kimutatta, hogy szeret, amikor velem volt, meg rengeteget hívott telefonon is, bármikor szükségem volt rá azt megoldotta, csak sokszor a gyerekeit helyezte előtérbe és miattuk sem akart semmi komolyat mert nem akarta őket elveszíteni(mikor megismerkedtem vele akkor harcolt értük, hogy hajlandóak legyenek szóba állni vele).

A lényeg, hogy ez alatt az 1 hónap alatt rájött arra mennyire hiányzom neki, és nem teheti ezt velem. Boldoggá szeretne tenni és nagyon szeret. Az 1 hónap különlét alatt is többször keresett, meglepett apróságokkal, csak én elutasító voltam, mivel elhatároztam magam, hogy most már külön vagyunk. Ez tette be a kaput nála, és ezért ébredt rá, hogy nem szeretne elveszíteni, mert annál többet jelentek neki. Meg kért, hogy legyünk egymással őszinték mert ettől fontosabb nincs, na itt él is sírtam magam de nem tudtam kinyögni.. Tudom, hogy szeretem és nem bírnám ki, ha emiatt ellökne magától. Viszont rengeteg dolgot felsorolt, hogy rájött utólag én mennyit szenvedhettem a 3,5 év alatt. Egyszer elhagyott és sokat kerestem, de nem reagált, elutasító volt, vagy amikor vele szerettem volna lenni de lerázott azzal, hogy nem ér rá majd este jön. Tehát minden lepergett előtte és azt mondta borzasztóan szégyelli magát, hogy nem vette észre mire van szükségem.. Szerintetek egy ember aki ráébred arra mennyire szereti a másikat, és elmondja hogy csak én kellek neki, képes lesz ezt megbocsájtani nekem??? Soha nem csaltam meg, soha nem bántottam meg, én voltam mindig aki hallgatott és inkább szenvedett, most viszont hibáztam és borzasztóan bánom 😭

2021. okt. 26. 22:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7, Én ugyan teljesen máshogy látom valószínűleg a világot mint te vagy itt sokan, de szerintem túl szigorú vagy magaddal. Egy ilyen alkalmi szex nem írja le jól mit szeretnél igazából. Persze ezt a pasid nem feltétlenül fogja megérteni, a legtöbben nem értik meg. Te mégcsak nem is élvezetből tetted valószínűleg hanem a szakítás miatti fájdalom és hiány érzet miatt.

Én nem építenék várat egy hazugságra személy szerint, de te ismered a pasit.

2021. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos volt egy kapcsolatom 6 éve ahol lelki terrorban voltam tartva. Ott annyira belém ivódott ez a dolog, hogy apró pici hibát követek el akkor abból nagy balhé lesz és végig stresszeltem az egész kapcsolatot. Sajnos ez azóta így maradt. A lelkiismeretem sem hagy most nyugodtan, illetve félek milyen következményei lesznek ennek. Gondoltam már erre is, hogy nem kellene vele foglalkoznom hiszen nem csaltam meg, csak ehhez olyan beállítottságúnak kellene lennem, mert ez kB addig tart amíg kigondolom.
2021. okt. 26. 23:11
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Képes lesz megbocsátani? Bocs, de mit? Nem megcsaltad, hanem külön voltatok. Mi a garancia hogy ő nem feküdt le mással?


Semmi rosszat nem tettél

2021. okt. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!