Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a fogyatékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a fogyatékkal élő párommal? 21/l

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz, bocsi.

Szóval ő asszem szellemi fogyatékos (nem beszélt róla csak látszik rajta), emellett azt biztosan tudom, hogy epilepsziás. Még rohammal nem volt dolgom. Az agya az kb olyan 12-13 éves ember szintjén van. Vannak más dolgok is pl. múltkor meglepődött azon, hogy van kuka a szobámban. Egyszer volt olyan, hogy lemondtam egy találkozót, mert közbejött valami. Este 9-kor Mikor megírtam neki, utána írta, hogy jó de akkor mikor tudunk találkozni, erre nem válaszoltam, mert már aludtam. Reggelre 37 nem fogadott hívásom volt. Nagyon nehezen ért meg dolgokat, eléggé beszédhibás. Ezek alapján középsúlyos szellemi fogyatékosságra tippelek.

Nem akartam vele összejönni, rákényszerített. Az apja mindig őt okolja, ha valami nem úgy alakul egy lánnyal és sajnálatból tettem. Nem jó ez a kapcsolat érzem. Én 21 vagyok, ő 24. Nem én vagyok a megfelelő partner neki és ő se az nekem. Már attól rosszul vagyok, ha meg kell csókolnom, nemhogy még le is feküdjek vele. Amúgy én barátként kedvelem, de ez az összejövés ez nem tett jót. Hogyan lépjek ki ebből, hogy minél kevésbé sérüljön?



2021. nov. 10. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos a sérülést nem lehet elkerülni, pláne nála (37 nem fogadott hívás)


Én egyenes lennék, és elmondanám, hogy nem tudom vele elképzelni a jövőt.

2021. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Úgy ahogy mással. Emberként.
2021. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
12%
Ja persze. 😅
2021. nov. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

"Nem akartam vele összejönni, rákényszerített."


Ezt kifejtenéd?

2021. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Te sem vagy százas kisanyám...
2021. nov. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez valami autista önsegítő csoportterápia itt a gyíkon. 😂

"Nem akartam összejönni vele, rákényszerített"

Egyre színvonaltalanabbak a napi kamukérdések. ... 🤷‍♀️

2021. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Ezt követem.
2021. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akartam vele összejönni, rákényszerített."


What? És mégis hogyan?

SZakítasz vele. Látom, veled is problémák vannak, szóval egy leírás.


1. Közlöd vele, hogy ennyi volt, nem akarod már ezt a kapcsolatot (soha nem is akartad).

2. Ha nem veszi tudomásul, akkor törlöd és tiltod.

2021. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azzal kényszerített rá, hogy elmesélte, hogy az apja sokat vár el tőle, szidja amiért nem tud egy nőt összeszedni. Lehet inkább az lenne a megfelelő kifejezés, hogy rámerőszakolta magát.
2021. nov. 10. 12:21
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Aki kamuzik az oldalon, az mind odaképzelhet magának egy csicska lángost. 🙂
2021. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!