Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha bizonytalan, és rákérdezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bizonytalan, és rákérdezek arra, hogy akkor társkeresőzzek, nem vagyunk együtt? es erre azt mondja tarskeresőzzél, nem.?

Figyelt kérdés

Az elképzelhető, hogy azert mondja, mert rosszul kérdeztem?

Azaz ha vki tarskeresozni akar, arra mégis mit mondhat mást vki párja? A kérdés adja önmagában a választ.


Már dühömben kèrdeztem.


Mert egy csajnál volt, aki most szakított, es érdekesmódon hozzá kell járnia újabban gyógymasszázsra.


Erről mar korábban beszéltunk, őt nem erdekli a csaj meg bla bla. Nem is járt hozzá eddig (mellettem), csak sok évvel ezelott.


Ez mellett engem elbizonytalanit a kapcsolatban, nem tudja mit akar. Azaz pont kapcsolati mélyponton vagyunk egyéb okokból.


Es mindezek után a kapcsolati mélyponton a sok edzés miatt neki masszázs kell hirtelen.(attol, akit ismer régóta csak eddig pasija volt es most lett egxedulállo a csaj aki mondjuk kicsit dagadt ez az de a pasiknál nem lehet tudni kivel kavarnak kivel nem)



Most akkor szakított vagy csak ugy rávágta?

Meg a csajhoz minek jár pont mist amikor szakitas alatt vagyunk minden sz.r erre pont ahhoz mászkal aki miatt korábban külön beszélgetéseink voltak



#mélyponton #gyógytornásznő
2021. nov. 13. 11:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

A stílusodból felismerlek már. Hányszor jössz még ide kérdezősködni a halott kapcsolatodról?


Ajánlott címkék: #kamu #kattintáspörgetés #kellapénz #azoldaladminjaiírjákakamukérdéseket #mégtöbbkattkell

2021. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ne te mondd már meg ki kerdezhet ki nem.
2021. nov. 13. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
a buta pláza cica lány aki még mindig sekélyesen gondolkodik, és kapaszkodik a palihoz aki szanaszéjjel csajjal ott és amikor akarja !
2021. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
csalja *
2021. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki lefordítaná ezt nekem? Esküszöm, nem tudom értelmezni, pedig azért általában még a legkuszább kérdéseknél is szokott menni.
2021. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem csal.
2021. nov. 13. 12:35
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Annyira buta vagy, hogy azt se veszed észre, hogy a kanid már rég szakított veled és mással van együtt. Elüldözni se tud. Mit kell még tennie, hogy észrevedd magad?
2021. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
5. Pláza csaj meg kondis páwa csávó együtt vannak, a páwa csávó az nőkhöz járkál a pláza csaj meg vinnyog itt .
2021. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Oké, értem. Erről a "saga"-ról sajnos lemaradtam.😅
2021. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Azért mondja, mert így gondolja. Jobb neki nélküled. Sajnálom!
2021. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!