Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fogok még valaha úgy bízni? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még valaha úgy bízni? 21L

Figyelt kérdés

Nemrég váratlanul összetörték a szívem. Úgy szerettem, mint még soha senkit, ő azonban mindenféle előjel nélkül szakított, pedig állítólag szeret. Tudom, még idő kell összeszedni magam, azonban eszembe jutott egy dolog: vajon ezek után fogok még valaha valakiben bízni? És úgy szeretni mint őt? Feltétel nélkül szeret(t)em, illetve rám nem valló módon túl sok mindent megbocsátottam, és még ezek után sem tudok rá haragudni, hanem csak tovább szeretem. Arra gondoltam, amikor még lesz kapcsolatom, valószínű mindvégig be lesz kapcsolva a vészjelzőm, hogy vajon ő is átver-e, és be leszek kattanva.

Aki volt még igazán szerelmes, mik a tapasztalataitok? Képesek voltatok még úgy szeretni, illetve bízni?



2021. nov. 13. 17:48
 1/8 Lachesys ***** válasza:
64%
Persze hogy fogsz. Az ember idővel minden csalódáson túl tud lépni. Szerintem max olyasvalakin nem lehet igazán túllépni, aki valóban jó volt hozzád és szeretett, csak pl meghalt. Azt max elfogadni lehet. Pár év múlva már semmit nem fogsz érezni ez iránt a kisfiú iránt.
2021. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem egy igazi olyan "első" szerelem van. A többi már nem ugyanolyan azért.
2021. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
2. Pontosan. Nekem volt három szerelem az életemben, a feleségem már az eszem döntése volt, na meg a szememé. Soha többé nem szerettem volna érzelmeket, a mai napig tartom ezt.
2021. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lachesys ***** válasza:
89%
3. Akkor te csak gyáva vagy erzelmileg. Remélem azért a feleséged tudja, hogy sosem szeretted?
2021. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
A szerelem és a szeretet között tudod mi a különbség? A szeretet tartós és hosszútávú. Rossz emberbe áltál bele. 🤔
2021. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lachesys ***** válasza:
100%

Akkor csak fogalmazni nem tudsz. "Soha többé nem szerettem volna érzelmeket"

A szeretet nem érzelem?

Másrészt én nőként annak se örülnék, ha sosem lett volna szerelmes a partnerem belém, hanem nano összetörték a kis szívét, és utána biztonsági játékosként én lettem a menedék.

2021. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bennem, pár pohár bor után tuti !
2021. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös, a szerelem hozza létre a világon a legtartosabb szeretetet, mert nagyon erős kötődést idéz elő, ami megmarad a szerelem elmulasa után is. Ez a szeretet vak, nem tudod megmagyarázni, mit szeretsz azon a hü...lyén, csak egyszerűen szereted, mert nem tudod nem szeretni.

Amikor szeretettel kezded, szerelem nélkül, akkor meg tudod mondani, mit szeretsz benne, akár külső, akar belső dolgokat. Ez egy feltételhez kötött szeretet, ami jobb a semminél, de elmúlik amint a szeretett tulajdonság elmúlik, a boldogság nem igazán jellemző, bár szeretik magukat becsapni, hogy de hiszen olyan jó ember a párom, most mit szamit, hogy nem ő álmaim férfija/nője?

2021. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!