Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok még valaha bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még valaha bízni a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Egész életemben mindig nagyon hamar dobtak a férfiak (igazi indokot soha nem mondott egyik sem, csak hogy nem éreznek irántam semmit). Már nem is ismerkedem, mert úgy érzem, úgyis csak ugyanez lesz a vége mindig, nem vagyok képes már hinni abban, hogy hozzám is lehet ragaszkodni, hogy szerethető vagyok, hogy nem fognak nagyon hamar elhagyni.

Volt már valaki ilyen helyzetben? Elmúlik valaha ez az érzés, vagy nekem ez a sorsom?


2017. jún. 8. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Csak idő kell hozzá és az, hogy kicsit szüneteltesd az életed ezen területét. Nekem ez másfél év volt, lehet, neked kevesebb.:)
2017. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak rossz pasikat fogtál ki. Lesz még jó párkapcsolatod, hidd el:)
2017. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reméljük, igen!
2017. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok.Mondjuk én tudom,hogy rosszakat is fogtam ki.Fiatalok voltak még,nem akartak nagyon komoly kapcsolatot.Volt amelyiket zavarta hogy hűséges vagyok,komoly kapcsolatot akarok.Volt aki megmondta illetve làttam rajta hogy nagyon szeret és próbàlkozik,de mégsem tudta megadni amit akartam,hogy többet legyen velem,joban kimutassa az érzéseit.

De a legutóbbi volt a legrosszabb:volt egy fiú, akivel a tàvolsàg ellenére 4 évig bírtuk.És nagyon komolynak indult a kapcsolat.Aztàn egyszercsak kedvesen kifejtette,hogy ő még sokàig nem akar komoly kapcsolatot és sosem szeretett szerelemmel.17 éve nem tudom ezen túltenni magam.Nyilvàn nekem is hiànyzik valaki.De hűségben,szerelemben màr nem hiszek.Nem is akarok.Felesleges.Lehet hogy nem vagyok szerethető.Nem baj,én sem akarok màr szeretni senkit.Legyen valaki,akivel jól érzem magam(szex kapcsolat),vagy aki mellett biztonsàgban ęrezhetem magam(papucsàllat).Talàn igy lesz legjobb nekem.

2017. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!