Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exemmel nagyon jól megvoltu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karai kérdése:

Az exemmel nagyon jól megvoltunk, szeretet engem is és a kislányomat is. Nem közös gyerek. AZ EX mindig azt mondta nem akar elveszíteni! A szüleivel lakik, de kint dolgozik külföldön. Volt egy félreértés szüleivel, lehet az volt a baj?

Figyelt kérdés
kipártolt és azóta a szülei is mások voltak velem. Utána úgy volt megyünk pénteken ez 1 hete volt. De hívott az exem hogy a tesója mondta neki hogy ahol melózik sokk a vírusos es hogy ne vigyem a kislányt elne kapja mert lehet ők azok csak nincs tünet. Na en mondtam az exnek hogy a gyerek az velem van tudta jól meg nem is bírom kire hagyni meg a gyerekem ha nincs az apjának akkor velem van. Erre nem sokra kaptam az üzenetet Facebookon hogy neki időre van szüksége meg nem akar haragot a családban es hogy neki is fáj hogy el kel hogy váljon tőllem. Meg kint dolgozik stb. Tegnap össze futottam vele es az anyával nem köszöntek mentek mintha nem is ismertek volna. En oda mentem köszöntem az anyának és mentem tovább. Rá pár percre tilt az ex Facebookon!és meg a számom is! . Ezel mit ártotam most? (Nem zaklatam nem írtam neki magamba zártam le) válaszokat köszönöm szépen

#letiltás #szakítás #Semmi előjel nem volt #Családba nem akar haragot azt irta
2021. nov. 21. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Na ezt kicsit össze kellene szedni. Nézd át és fogalmazd újra. Érthetetlen ez a katyvasz, amit ideokádtál, nem lehet kivenni belőle, mi is a problémád. Nem véletlen nem jön válaszod...
2021. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
És miért írod ki 9:30-kor még egyszer? :D
2021. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!