Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt azt jelenti, hogy ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt azt jelenti, hogy ő nem szeretett vagy azt, hogy nem akar elveszíteni?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja szakítottam a barátnőmmel, mert meg akart csalni, és már előtte is éreztem,hogy nem megy ez a kapcsolat, így szakítottam vele.

Szerette volna,hogy legyünk barátok, és hogy beszélgessünk, egy darabig még beszélgettünk is, de aztán rájöttem,hogy engem rohadtul zavar/nem érdekel,hogy neki ki/mi/merre és hány méter, tehát,hogy mi lesz vele az életben.

Így bő 3 hétig nem beszéltünk,de most megint írt,és folyamatosan ír annak ellenére,hogy nem olvasom el.

Én nem tudok a barátja lenni, mert megbántott és túl akarok rajta lenni.

Maga a barátság gondolata tetszik,bár inkább barátság extrákkal szinten képzelem el a dolgot amennyiben nincs épp barátnőm, de én még most egyenlőre semmilyen "viszonyt" nem tudok elképzelni ami köztünk értelmet nyerhetne.

Nem értem ő mit akar, nem úgy viselkedik és nem úgy ír mint aki szeret.De akkor miért ír?


2014. nov. 12. 17:05
 1/1 anonim válasza:

Lelkifurdalása van.

"De azért még lehetünk barátok"... Nem, ilyen nincs. Csupán csak szarul érzi magát, hogy egy biztos párkapcsolatot otthagyott volna egy alkalmi partnerért. Esetleg nem jött össze neki a másik sráccal, és vissza akar kérekezni.

Ne hagyd, lépj túl rajta.

2014. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!