Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már veletek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már veletek úgy hogy onnantól azt éreztétek nem akartok tovább élni?

Figyelt kérdés
Vagy te szakítottál. Mennyi idő volt helyreállni?
2021. nov. 27. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Reménytelen szerelem miatt soha nem akartam meghalni, csak a szerelem hiánya miatt.
2021. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen négyszer is volt. Engem tettek ki. Amikor én szakítottam, ott már abszolút semmit nem éreztem a másik és a helyzet iránt, de amikor velem tették, mindig belehaltam egy kicsit. Pár hét, hónap vergődés, aztán minden megy tovább.. Csak az ember lelkében ilyenkor meghal valami, aztán nem csoda, hogy 30 felett megkeseredettek leszünk.
2021. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

A torkom összeszorul

Járni alig bírok

Az útra napfény borul

Ha rád gondolok sírok

Nincs már miben hinnem

Ráuntam a tájra

Nekem senkim sincsen

Most látsz utoljára

Fáj a fejem, a szívem túl nagy

És nem tudom, nem tudom hol vagy

Forog a világ, elfolyik minden

Nekem senkim, de senkim sincsen

2021. nov. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 moozygoo ***** válasza:

Velem szakított, 3-4 év telt el, időnként még mindig hullámvölgybe kerülök.

Épp most is egy nagyon mély ponton vagyok, nem látom a végét.

2021. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!