Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Amikor ti szakítottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ti szakítottatok a másikkal éreztétek azt, hogy nálatok van alapvetően az irányítás, és ti vagytok a feljebbvaló fél?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de remélem értitek...

2019. júl. 19. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Nem. De azt éreztem, hogy nekem van több eszem, hogy nem akarok félelemből és megszokásból a langyos kakiban üldögélni, és később ő is belátja majd a döntésem helyességét. Ettől nem voltam sem jobb, sem feljebb való, csak kevésbé toleráltam a shitet.
2019. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nyomorultul éreztem magam. Nem szerettem már és szabadulni akartam a kapcsolatból, de rossz volt szakítani úgy, hogy tudtam mennyire szeret. Viszont ez volt a jó döntés.
2019. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Maximum egy egoista ember érezhet ilyet.

Amúgy sincs abban a helyzet ki van lejjebb vagy feljebb, hisz már értelmét veszti.

2019. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Fú egyes a fején ütötte a szöget.

Pontosan ezért szakítottam, mert ezt a langyos kakit, amiben megszokásból ül (meló, lusta, semmi program, böfög, fingik..) ezt egy percig se tovább. Majd talán egyszer belátja, hogy igazam volt, de valószínűleg inkább sose fogja, 35 évesen már nem változik meg.


29n

2019. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, éreztem.

De nem így fogalmaznám meg ahogy írod, hanem úgy hogy te lelkileg már más szinten vagy mint ő. Te már magasabb szintet értél el önismeretben, önfejlődésben,lelkileg, mint ő. Jobban tudod mit akarsz, hova tartasz, mire vágysz mint ő, vagy ő ezt amit szeretnél épp nem tudja megadni, hiszen nem egy szinten vagytok, már nem ugyan ott tartotok. Ez szerintem alapvetően nem probléma, hiszen mindannyian mások vagyok, máshogy változunk, fejlődünk. Szakításkor is ezt el lehet szépen mondani, hogy te úgy érzed, hogy máshol tartasz, más korszakodban vagy mint ő, és ez a kettő nem összeegyeztethető párkapcsolati szinten.

De nem rónám rá, nem hibáztatnám emiatt, hiszen lehet pont a szakítás fogja őt is fejleszteni.

2019. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!