Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rosszul döntött szakítás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul döntött szakítás?

Figyelt kérdés

Tegnap végül kimondtam a kapcsolat végét. Sok nehézségünk volt az utóbbi hónapokban, előkerült az ex nője is közben. Sok zavar volt azelőtt is, de mindenen túl tudtam lendülni, de most már nem megy.

Bizalmatlan voltam, féltem már én is hogy hűtlen lesz. Féltem mindentől, teljesen megöltem magam...

Nem értette miért szakítok. Miért nem kűzdöm át magam a dolgokon. Eljöttem tegnap, szorítottam a kulcsot és azóta is csak sírok nyugtatókon. Ő is sírt, fáj neki. Hol megértő hol durva.

Beláttam hogy gyáva voltam és ott hagytam azt aki megmutatta hogy van még jó az életben. A párkapcsolatban. Vissza rohannék hozzá, de nem merek irni neki, este még próbáltam.

Soha nem engedett el senki sírva, közben azt mondja szeret. Azt hiszem nagyon megbántam, de meg is érdemlem hogy így jártam.

Nem tudom mi lett volna a jobb döntés.


Kérlek adjatok valami tanácsot. Folyton azt remélem hogy ha elalszok nem ébredek fel többé. Nem akarok már felkelni ebbe a világba...


2021. nov. 28. 13:16
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
88%

Ha hülye vagy, marad a nyugtató, meg az öngyilkossàggal való fenyegetőzés.


Kapd össze magad, és mérlegeld a helyzeted.

2021. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot. Szorongásos depressziós zavarom van alapból is.

Ezen kívül külső véleményre lennék kíváncsi ki hogy látja ezt a helyzetet.

2021. nov. 28. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exhogy jött a képbe? Nem mindegy.
2021. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Azt adta be hogy megverte a barátja, de aztán kiderült hogy hazudik és ő ment neki, aminek az lett a vége hogy repült a házból. Ugye nem tudott máshova menni csak hozzánk. Pár nap menedéket kért, de az én tudtom nélkül fogadta be.

2021. nov. 28. 13:47
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Akkor minden zokszó és szívfájdalom nélkül kell szakítani. Az,hogy valakit a te beleegyezésed nélkül von be a ti életteretekbe, márönmagában szakítóok, az még csak rátesz, hpgy az a valaki az ex volt. Egy pillanatig se bánd! Ennél csak jobbat kapsz. Olyat, akinek számítanak a te az érzéseid és a véleményed.
2021. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a rossz döntés? Legfeljebb az, hogy előbb kellett volna szakítani.

Most nehéz lesz pár napig, aztán egy kicsit könnyebb, és napról napra jobban fogod érezni magad. A legjobb, amit tehetsz, ha lefoglalod magad, hogy minél gyorsabban teljen az idő.

A depressziód kezelve van? Van pszichológusod? Vagy csak úgy van...? Szedsz rá valamit?

Amennyiben SEMMIT nem szedsz: Mecsek Hangulatjavító teakeverék segít túllendülni a nehezén. Beszéld ki magadból. Barátok, rokonok. Esetleg ingyenes lelkisegély hívószám.

2021. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul érzed magad. Az előző kérdésedet is olvastam pár napja az ex felbukkanásáról. Másokkal együtt én is helyes döntésnek tartottam a szakítást. Súlyos hiba volt a férfi részéről a megkérdezésed nélkül visszafogadni az exet a közös otthonotokba. Valószínűleg jót tenne, ha beszélgetnél valakivel (családdal, barátnőkkel) a történtekről, nem csak online kérnéd mások véleményét.
2021. dec. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs a közvetlen közelemben senki, egy barátnőmmel sikerült csak beszélnem online. Azert is irtam ki a kerdeseim ide javarészt, mert szerettem volna külső véleményt kapni.

Köszönöm mindenkinek a válaszait.

2021. dec. 1. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!