Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van aki pont most szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki pont most szakitott párjával most hogy közeledik a karácsony?

Figyelt kérdés
2021. dec. 8. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Általában megszokták várni a januárt.

Egyrészt mert ilyenkor nem illik.Másrészt mert lehet már megvannak a drága ajándékok.Harmadrészt kínos és kellemetlen a rokonlátogatásoknál hogy pár nélkül maradt.Negyedrészt senki nem szereti egyedül tölteni a Karácsonyt.

Ötödrészt az ünnep hangulata miatt ad a másiknak még egy esélyt,hátha újra összemelegednek.

De persze nem fognak,így januárba kidobja egyik a másikat :)

2021. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Igen, hétfőn így jártam. Két éve én tettem így az akkori párommal. Lehet karma.
2021. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

1.


Nem illik? Képmutatóan végigvigyorogni és végighazudni az ünnepet, azt illik? Ez alapvetően rosszabb, mert még hazugsággal is jár.

2021. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
87%
Velem is most szakítottak egy hosszú kapcsolat után
2021. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
#3 igaza van. Inkább mondják meg az igazat, még ha fájdalmas is, mint hazugságban élni. Mennyivel jobb az, ha januárban közlik az újév alkalmából, hogy ki vagy rúgva? Így legalább az új évet tiszta lappal lehetne kezdeni és nem hazugságban ringatva magukat. Bár sokan vannak akik szeretik a sz*rt a szőnyeg alá seperni.
2021. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Igen, mi is most szakítottunk. De utólag bánom, tényleg jobb lett volna megvárni a januárt. És ez nem hazugság, de a Karácsonyt együtt tölthettük volna, így meg mindketten szenvedünk, ami senkinek sem jó.
2021. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

#6 Pont ezt írta a #3. Miért jó azt hazudni magadnak karácsonykor hogy minden rendben van, mikor tudod, hogy januárban úgyis vége.

Saját magadnak hazudsz! Ha mosolyog rád karácsonykor úgy, hogy tudja, hogy januárban szétmentek akkor attól te jobban leszel?

Nem értem néha az embereket.

Ami már most rossz, arról miért kell bebeszélni maguknak, hogy csak januárig húzzuk ki, mert attól jobb lesz?

2021. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

6.


Ez nem hazugság? Dehogynem. Illetve valamilyen szinten kifogás sokaknak, hogy miért halogassák.


Azt nem értem, hogy ezek az emberek, hogyan tudják "megjátszani" a dolgokat, hetekig, akár hónapokig is? Nem érzik szarul magukat ettől? Ezzel önmagát ugyan "menti" az illető, de a másiknak többet árt, mert amikor utólag jön rá, hogy a másik fél hetekig csak megjátszotta magát, hogyan higgyen majd bárki másnak később?

2021. dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7-8-asnak igaza van
2021. dec. 9. 12:49
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne hazugság? Főleg ha elhatároztad magad hogy szakítasz a másikkal...de megvárod az ünnepet,hogy ne kelljen kellemetlenül és ramatyul érezned magad egyedül,a megvett ajándékok nem vesznek kárba,valamint megpróbálhatsz egy utolsó próbát arra hogy helyrehozzátok a dolgot.Ez nem hazugság..csak elhatároztad magad,és megvárod az ünnepeket,ha akkor sem változik semmi szakítasz.És akkor nyugodt lelkiismerettel lehetsz a tudatban hogy megfelelően zártad le a kapcsolatot.

Azért szakítasz a másikkal mert valami probléma van,valami elromlott,ami nem hozható helyre...ha nincs benned gyűlölet,akkor miért ne érezhetnéd jól vele magad még pár napot,és zárhatnád le normálisan a kapcsolatot...szép volt,jóvolt,de ennyi volt módon...nyilván akit kidobnak semmikor nem jó időzíteni...és lehet mondani hogy nem szép vele szemben sem hogy tudod jól hogy kidobod,de még pár napot együtt töltesz vele.De a végeredményt tekintve a másiknak olyan mindegy hogy most vagy 1 hónap múlva kerül lapátra.Sz.r érzés ám hogy lelkileg már rákészülsz az ünnepre,hogy együtt töltöd kellemesen a pároddal,az meg kidob előtte.Sza.rabb mintha egy kellemes együtt töltött ünnep után dobna ki.Szerintem.

És még egy utolsó érv...a január a legtöbb embernek valami új kezdete.Fogadalmak,lehetőségek.Kinek mi...lehet egy új kapcsolat lehetősége,hogy mondjuk a Valentin napot már mással töltse.

1-es voltam.

2021. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!