Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valaki hasonló cipőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló cipőben? Karácsony előtt pár nappal szakítottunk.

Figyelt kérdés

Igaz csak pár hónapig voltunk együtt,de így is mélyen belehasított a szívembe. Szerinte 1-2 évnél úgysem tartott volna tovább,így inkább szakítsunk most.

Tökéletes időzítés.

46/F


2018. dec. 31. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
46 évesen már megetted a kenyered javát, nem vagy fiatal. Törődj bele és élj ahogy tudsz ezek után. Ezt jó tanácsként írom. Ha eddig nem találtál komoly kapcsolatot, akkor ezután még jobban nem fogsz.
2018. dec. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 éve én is így jártam. 18-án szakított, pont nálam volt már az ajándéka, amit adni akartam neki. Szr érzés volt az biztos...
2018. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen szaktani akart, akkor nem mindegy mikor tette? Én ezt nem értem. Oké, vannak érzékenyebb időszakok, de azért 46 évesen már nem azon kellene kattogni, hogy a pár hónapos kapcsolat pont karácsony előtt ért véget. Miért, ha ünnepel veled, meg koccintotok szilveszterkor, majd kidob újévnapján, akkor hú de baba, mert nem voltál egyedül az év végén? Nincsen ebben semmi ráció. Ha otthagy az asszony a két gyerekkel 23-án, akkor megértem, hogy megvisel, de rövid távú ismeretségnek olyan mindegy mikor vet véget az ember, ha belátja, hogy nincs értelme folytatni, minek húzni az időt? Elképzelem, hogy szakítani akarok valakivel, aztán, ja nem, mert névnapja lesz, á, most Húsvét jön, aztán rögtön itt a karácsony, majd kidobom egy sima hétköznapon. Mint az óvodában, lassan 50 éves vagy, ha nem akarsz belerekedni az önsajnálatba örülj neki, hogy megszabadultál tőle minél előbb, ha úgysem tervezett hosszútávra veled. Meg kell tanulni egyedül is élni, igen van, akinek ez nehezebben megy, de ha vannak azért az embernek barátai (jobb esetben elviselhető rokonai is), akkor azért nem a világvége, hogy éppen nincs senkije, bár a legtöbben annak élik meg. Sok az érzelmes, szentimentális, romantikus ember, véleményem szerint nem lehet egyszerű dolguk, de hát ez van, meg kell tanulni kezelni együtt élni vele. Keress hasonló gondolkodású nőt és akkor majd ő tekintettel lesz az ilyenekre mint karácsony, amit egy racionális gondolkodású ember magasról letoj, ha egy pár hónapos kapcsolatnak akar éppen véget vetni.
2018. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem a szülinapom ellőtt 2 nappal,és 9 éves kapcsolat .De ne csüggedj 40 felett minden nő öntelt vagy k....a ,találsz még szemetet.bőven. 50/ F
2018. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!