Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi az az idő, ami után már nagyon kevés esély van az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Pár hét vagy 2-3 hónap? Azért gondolom, hogy utána kevesebb, mert akkor már eltávolodnak egymástól egyre jobban, fakulnak az emlékek. Arra gondolok, amikor évekig együtt éltek a párok és különköltöznek, tehát nem a tiniszerelmere. Viszont másfelől meg lehet kell 1-2 hónap, míg begyógyulnak a sebek, és rájössz, hogy mégis újrakezdenéd.

Most nem az érdekel, hogy ennek van-e értelme, a többség szerint nincs, tudom. Hanem az, hogy nagyjából mi az az idő, amíg még van értelme reménykedni?


2021. dec. 30. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs kőbe vésve, de többnyire pár hónapig lehet még reménykedni, tapasztalat alapján.
2021. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jellemzőbben 1-2 hónapon belül jönnek újra össze a felek, mert akkor már erősen érződik a másik hiánya és esetleg leesik, hogy a többi jelentkező rosszabb lenne.

De, ismerek olyan sztorikat is a környezetemből, ahol évek múlva keveredtek újra össze a felek. Egy olyat is, ahol mindketten mással újraházasodtak, aztán végül megint egymás mellett kötöttek ki.

2021. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap körül. Ha addig nem gondolja meg a másik magát, akkor már kicsi az esélye. Pont abból az okból, amit írsz, hogy halványulnak az emlékek illetve az érzelmek.
2021. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után ugy kezdtük újra mintha csak 2 hete lett volna vége.

Ő meg evek utan is ugy kezdene ujra szerintem.

Nem a szakítás óta eltelt idő számít, hanem inkább a kapcsolat mélysége.

2021. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem (ez kicsit spirituális) ha össze tartoztok akkor eltelhet 5ev is. Van olyan állapot, hogy két ember rosszkor találkozik egymással. Én ezt vallom. Pl egyik ismerősöm járt egy lánnyal kb 10honapot szakítottak 1evet külön voltak kicsit értek mindketten, egyáltalán nem beszéltek egymással de újra össze hozta őket a sors és boldogok egymással már vagy 15éve.
2021. dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 oldpapa válasza:
100%
Szerintem nagyjából egy év, azután kezdenek fakulni az emlékek, meg ha az ex összeszed valaki mást, akkor még inkább romlik az esély szerintem. De valóban nincs kőbe vésve semmi.
2022. jan. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
nem feltétlen dönt a nő mindig érzelem alapján.. Ha pl kifog egy pénzesebb férfit aki nem picit jobb anyagilag ha nem 100%-al , abban az esetben leküzdik a nők a bennük lévő honvágyat az ex iránt és vigasztalódnak a jobb jövővel,közben pottyantanak gyermeket is , hogy ne legyenek magányosak.
2022. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
3 perc
2022. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem utána kellene járnod annak, hogy van-e értelme. Mert amíg így csak feltételezel, az a legrosszabb, mert lehet semmi értelme mert ő vagy már túllépett, vagy eleve sose volt belépve, és akkor ugyan nem lesz kevésbé fájdalmas, de legalább tudod, hogy itt a vége, és innentől már csak jobb lesz. Én szakítás utána hetekig őrlődtem, hogy mikor ír végre rám, hogy kezdjük újra, mert nagyon azt akartam, de kiderült hogy igazából őt közel sem annyira érdekli, mint engem, szóval teljesen feleslegesen őrlődtem, most legalább annyival jobb, hogy tudom hogy már csak idő kell hogy helyre jöjjek, és nem reménykedem feleslegesen csak hogy újra és újra feltépjem a sebeket
2022. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez attól függene, hogy megszűnt-e az a dolog, ami miatt szakítottunk. Ez akàr évek alatt is lehet (ha csak nem addig nem lépek tovàbb).
2022. febr. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!