Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanátok ilyen esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ilyen esetben, ha ismert személy a párotok, nem akarja, hogy bármit tudjanak róla, és ezért nem akar felvállalni? Olyan közösségekben ahol többször is feltűnik, és ahol nem tudja lekoptatni az embereket.. Pedig leakarja

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 10:29
A kérdező szavazást indított:
szakítanék
még gondolkodom rajta
megérteném, dehogy szakítanék
13 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nem lennék együtt ismert személlyel. Amíg titkolja, még oké, én pont azt nem tudnám elviselni, ha felvállalna és ha viselnem kéne az ő hívneve következményeit.. Nem érné meg, jobb el se kezdeni.
2022. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ja ja, kimondottan idegesítő hogy mindenki őt akarja..
2022. jan. 2. 10:41
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akkor hogy kell értelmezni?

Ez egy olyan "párkapcsolat", hogy mindig bujkáltok, nem lehet semmit csinálni nyivánosan? Ha nem akar felvállalni, akkor nincsenek közös programok, közösen átélt élmények, csak bezárva egy lakásban, mint egy szeretői viszony?! Mert ez így nem párkapcsolat az biztos.

2022. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ugy kell elképzelni, hogy sosem állunk meg együtt. egy kirándulás oké, de egy wellness program nem oké
2022. jan. 2. 10:46
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem "általa akarnék valaki lenni", zavarna a nyilvánosság, meg azt is tudom hogy aki ismert ember, annak magánélete sincs, a párjára is ráugrik a bulvár-média, valamit "tudni vélnek", vagy megkeresik az illető pletykás barátait ha a párja nem akar nyilatkozni, blablabla...
2022. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ki ez a fasz?
2022. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocskor :D
2022. jan. 2. 11:02
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy elég neki azért nem akar veled mutatkozni. Bīztosan nem a herceg fehér lovon de még ő is felvállalta Hamupipőkét.
2022. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettem na Ő egy ilyen fasz
2022. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
én is ezt gondolom (8-as) elegem van az elnyomásból, most nem csak rá gondolok. Szabad akarok lenni, szeretve lenni
2022. jan. 2. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!