Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időbe telik feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telik feldolgozni a vissza utasítàst?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival,hónapokon keresztül. Én iszonyatosan megkedveltem, talán szerelmes is lettem. Elvakult voltam, csak a szépet láttam benne, miközben ő elég csúnya dolgokat tett ellenem. nem haladt a közöttünk lévő kapcsolat 1rol a 2re, hónapok alatt sem. Volt hogy lemondta a randit, vagy randi közben más csajnak is írt. Magàhoz hívott filmezni, ami neki kényelmes volt, de elofordult sokszor, hogy taxival kellett haza mennem. Nem igazán vállalt fel,csak 1-2 embernek mesélt rólam. mindig csak este találkoztunk, és akkor amikor ő akart.

Végig úgy éreztem, hogy nem vagyok élég jó , de azért bizakodtam.

Egy nap kérdöre vontam, hogy merre tartunk? Mert én is érzem, hogy valami nem olyan köztünk, mint annak lennie kellene, es feleslegesen ne hitegessen tovább. És ö meg közölte, hogy sajnálja, de nem alakultak ki érzelmei felém, mert ő ennél egy sokkal szebb/ jobb lányt akar maga mellé.

Nagyon rosszul esett, megalàzva, kihasznàlva éreztem magam. Az önbizalmam lenullàzta. Csak nagyon nehezen tudtam vissza tartani, hogy ne sírjam el magam.

Utólag látom, milyen buta voltam, hogy hagytam neki, hogy ezt tegye, de egyszerűen olyan szerelmes / elvakult voltam hogy nem érdekelt semmi csak talàlkozhassak vele.

Miután ezt mondta, már nem kerestem a társaságát, de ujevkor még kaptam egy kegyelem döntést,amikor is részegen leirta, hogy amúgy jó választás lettem volna neki, mert a belsőm az szuper....( a külsöm továbbra sem eleg)


Én már nem állok vele szoba, vissza sem írtam neki. De azért nagyon bánt , ami történt. Hogyan lehet ezen túllepni?😔

21L,


2022. jan. 8. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már régen fel fel kellett volna. Ritka nagy paraszttal találkoztál, nem értem, hogy az elején hogy nem tűnt fel. Mondjuk a randinál, ahol más lánnyal írogat...
2022. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kegyelem döfést*

Még a másik lánnyal irogatàs a kezdeti időszakban volt, gondoltam még nem rázta le a többi lányt, de tudtam, ha akar tőlem valamit, idővel úgyis megteszi.

Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy mással nem találkozott velem egy időben. 😬 most már tudom, milyen buta voltam ,és felvaltva okolom őt és magamat.🤷‍♀️

2022. jan. 8. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Veled egyidős pasiról beszélünk? Biztos, hogy másik lánynak írt?
2022. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 éves a pasi. es igen, biztos hogy nem a huga volt az...
2022. jan. 8. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...ezek szerint láttad, hogy nőnek írt. :/

Amúgy totál megértelek és szerintem jól tetted, hogy rákérdeztél,hogy mit is szeretne tőled. Baromi szar volt a reakciója, de hidd el, hosszú távon sokkal jobb így, mintha mondjuk még évekig húztátok volna. Úgyhogy azt tanácsolom, hogy továbbra is maradj ilyen bátor! Lehet még párszor pofára fogsz esni, de amikor tapasztaltabbként vissza fogsz tekinteni ezekre a kudarcokra, akkor már semmit se fognak jelenteni. Ahogy idősödsz, tapasztalsz úgy lesznek majd körülötted egyre normálisabb emberek. Úgyhogy ezt engedd el, mindenki belefut valami hasonlóba és mindenkit megviselt, aztán meg le se szarja.

Napi életbölcsesség🤦‍♀️😂

Ja még 1 tanács, ne beszélgess vele, úgyse változik.Szerintem egy átlagos fiatal kis gyökér... Magadat meg ne hülyézd le. Aki szerelmes az nyilván nem fog mérlegelni. Nem is kell.

2022. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így jártam, csak én az ellenkező nemet képviselem. Igazából köztünk minden volt, de voltam neki elég jó. Így hogy elmúlt a rózsaszínköd nem is értem magamat….Fél évig húzódott a dolog…
2022. jan. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nem voltam neki elég jó*
2022. jan. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig még foglalkoztatni fog a dolog, mert friss és újat tapasztaltál, de majd megtanulod leszarni. Meg kiszűrni az ilyet. Az a lényeg, hogy ne is állj vele szóba.
2022. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!