Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mióta szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta szakított velem a barátom, a mai nap a 2. legrosszabb. (1. legrosszabb a szakítás napja volt.) Nem tudom feldolgozni, hogy itt az új év, és ennek már semmilyen szinten nem lesz a része. Ő volt a MINDENEM. Az életem üres lett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Mégse lehettél annyira a mindene, ha szakított veled. Ne nyávogj, hanem folytasd az életed és keress olyat, akinek tényleg a mindene lehetsz. Az ürességet fel kell tölteni: sporttal, munkával, elfoglaltsággal, haverokkal, szexszel
2021. dec. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tarts ki és dolgozd fel, hogy neki te nem voltál annyira fontos hogy veled maradjon. Ezen át kell esni sajnos anélkül nem megy. Nézd úgy hogy majd ezután fogsz találkozni egy olyan emberrel akivel még jobb lesz minden.

Koncentrálj magadra, a hobbidra a fejlődésedre.

Új év új lehetőségek, csak pozitívan!


Boldog új évet neked :)

2021. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miert szakitott veled? Biztos nincs visszaút?
2021. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez már unalmas de tényleg :)


abban a helyzetben mindenki úgy gondolja és úgy érzi, hogy ő....ő életem szerelme, a mindenem, nélküle élni sem tudok, ő más mindenkinél másabb és jobb, és jobban ismer, és senki iránt nem éreztem így, és senkivel soha nem egészítettük ki így egymást...


stb stb stb.


Elmúlik, és egyre könnyebb és könnyebb lesz, mindenki azt hiszi, hogy sosem fog tudni túllépni rajta...de aztán mégis.És egyre kevesebbet és kevesebbet gondol rá.


Aztán......2 évvel később....új élete nagy szerelme van akivel mindennél jobban szeretik egymást...aki a mindene a szerelme a másik fele....

2021. dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4#, én 5 év után is így gondolom, pedig egészségesen túl léptem minden exemen.

Viszont tudom, hogy az ő lelke annyira fejlett, aminél jobbat sose fogok találni, de még csak közel olyan jót sem. Szóval ez van. Ő lehetett volna életem szerelme.


Annyira elképzelhetetlen hatalmasságokba emelkedő szerelemre nem hiszem, hogy fogom partnert találni....

2021. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5#


Az, hogy nem találtad meg az nem jelenti azt, hogy nem is létezik.

Sajnos olyan oldala is van a dolognak, hogy.....lehet, hogy van megfelelő és talán jobb is, csak nem biztos, hogy van rá időnk, hogy megtaláljuk...

2021. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!