Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 éves - szerintem - harmoniku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éves - szerintem - harmonikus kapcsolat után a barátom kilépett az életemből. Hogyan tudnám feldolgozni, ha szeretem őt?

Figyelt kérdés
3 év alatt sok minden történt, nem az a bepunnyadós pár voltunk, rengeteg mindent megéltünk együtt. Persze voltak gondjaink, de álmomban sem gondoltam volna, hogy ne lenne, amit ne oldanánk meg, mert 'jók voltunk együtt'. Erre a felmerülő összeköltözés kapcsán megkaptam, hogy nem egyezik a jövőképünk, ezért elhagy. Pedig egyezett, mindig mindent együtt beszéltünk meg, együtt terveztünk, odafigyelve arra, hogy mindkettőnknek jó legyen. Ez most hidegzuhanyként ért, nem tudom hova tenni a dolgokat, nem tudom, mitévő legyek! Ha valakinek van bármi tanácsa, ötlete, szívesen meghallgatom!

2021. nov. 9. 05:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ez a kapcsolat csak a te fejedben volt tökéletes. Nem biztos, hogy a te hibád, sőt. De nincs is értelme ezen rágódni.
2021. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
En a helyedben megpróbálnám megbeszélni őszintén, hogy mi volt pontosan a baja hogy tanulj belőle.
2021. nov. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy olyan jól érzed magad, hogy nem veszel észre dolgokat. Gondolom, fiatalok vagytok. Akkor lehet, hogy ez is benne van. Vagy az is lehet, hogy hirtelen megismert mást. Én sem keresném, túl leszel rajta.
2021. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 eves kapcsolatot ennyi el lezartatok, hogy ‘nem egyezik a jovokepunk, szia’?! nem beszeltetek meg? nrm kerdeztel ea, higy konkretan miert nem egyezik? min lehetne javitani? nekem ez fura, olyan mintha reszerol ez csak urugy lett volna, hogy vegre lelephessen, mert mar reg nem szeretett, nem veled tervezett.
2021. nov. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el a tényeket, mégha nehéz is. Csak az tud ilyenkor segíteni .
2021. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Első és legfontosabb, hogy ne hibáztasd magad. Egyikőtök sem hibás, egyszerűen így alakult a dolog, sajnos ez másokkal is megtörténik. Pláne fiataloknál.

A nem egyező jövőkép duma valószínűleg csak kamu indok volt, gondolom egyszerűen kihűltek a srác érzései és úgy érezte, valami mást szeretne.


Szóval semmiképp ne kezdj el éjszakákon át azon töprengeni, hogy mit kellett volna máshogy csinálni. Még fiatal vagy, rengeteg lehetőséged van az életben.


És amúgy beszélőviszonyban maradtatok legalább?

2021. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A közös jovokep hiánya igazán nem is létezett, meg együtt terveztünk, csak bekattant neki valami, és közölte, hogy a szülői házból nem szeretne eljonni, tehát nem akar a semmiből felepiteni egy kapcsolatot, míg úgy látja, hogy én inkább azt szeretném, kettesben, csak ő és én. Nem volt erre utaló jel, egyszerűen csak lelepett.
2021. nov. 9. 19:46
 8/11 A kérdező kommentje:
En 25 éves vagyok, ő 28.
2021. nov. 9. 19:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Ugy tunik, nem maradunk beszélő viszonyban, elég csúnyán hagyott itt..
2021. nov. 9. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha most nem is, de kesobb rajossz, hogy nem vesztettel semmit.
2021. nov. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!