Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet feldolgozni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet feldolgozni hogy szilveszterkor szakítottunk a párommal?

Figyelt kérdés

Nagyon sok éves kapcsolat volt, hullámvölgyekkel.. nagyon sok élményünk volt együtt sajnos rosszak meg jók is.

Szakítottunk

Megkértem hogy soha többet ne keressen engem. Próbálta leplezni de láttam rajta hogy nagyon szomorú volt amikor vettem a kabatomat.

Hosszú távon nekem jobb így. Nem részletezném.

Érezni lehet hogy ez végleges.

Le is tiltott mindenhonnan .

De annyira aggódom hogy mi lesz igy vele mert kötődök hozzá. Valójában aggódom miatta nagyon.

Nem bírom abbahagyni a sírást , pedig nem vagyok olyan de hazavezetés közben is végig sírtam meg most is csendben sírdogálok.

Egyszerűen nem bír leállni a sírás.


Mi lesz így? Mit csináljak?



2022. jan. 1. 02:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

A jelent elveznem, es akkor szakitanek valakivel, amikor akkor es ott nem megy tovabb. Nem elore kombinalnek, mikor kozos husz ev mulva celok elott 15 evvel is szoktak szakitani.

Ha mar regen erett a szakitas, akkor meg zokogni lehet, de banni nem.

2022. jan. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érett már jó ideje bennem
2022. jan. 1. 02:55
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Szilvi!


Azt nem értem, hogy miért nem maradhattatok barátok?! Ha nem működik egy párkapcsolat, attól még a barátság szerintem maradhat. Vagy nem jól gondolom?


Milyen volt az a hullámvölgy, amibe most "beleroppant" a jövőképetek? Ő is így érzett vajon? Nem lehet, hogy ő még maradt volna a barátod? Hány évesek vagytok? Elég éretten kezeltétek a problémáitokat?

2022. jan. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A barátságot megalázónak érezném nőként..
2022. jan. 1. 02:57
 5/14 anonim ***** válasza:
17%

Te tudod. Te döntésed.


Én baráti kapcsolatban maradtam férfi ismerőseimmel - és nem érzek semmilyen megalázottságot ebben a helyzetben.


De az én élethelyzetem is gyökeresen más lehet, mint a Tiéd. Nem vagyunk egyformák, na.


Én pedig a szexet érezném durván megalázónak HÁZASSÁG nélkül...

2022. jan. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A legzavaróbb az egészben az hogy nem bírom abbahagyni a sírást. Már több órája folyamatosan jön a könnyem és kezd ronda lenni a szemem meg megfájdulni a fejem.
2022. jan. 1. 03:08
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Én így kívülállóként azt mondanám, hogy elsietted a döntést valószínűleg. A szíved ezért fáj utána.


Vigasztalódj azzal, hogy nemsokára jönnek a hétköznapok! Hétfőn már mehetsz vissza dolgozni a munkahelyedre. Vagy home office végzed el a feladataidat?


Majd lekötnek a napi szükséges megélhetést biztosító tennivalók. Fel a fejjel és próbáld egy kicsit elapasztani a könnyeidet!


Pl. hallgass bármi olyan zenét, amilyen éppen jólesne neked. Vagy rajzoljál/fessél, alkoss valamit még az utolsó két napban, amíg szünet van! Használd ki ezt a szabadidőt!

2022. jan. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A szakítás fáj, annak is jó esetben, aki a kezdeményező fél. Ez neked is veszteség, hiszen nem sikerült. Időbe kerül helyretenni a dolgokat, ez nem pár óra kérdése, most sírd ki magad, ennek van itt az ideje.

A barátság tanácsot semmiképp ne fogadd meg, a legrosszabb ötlet, csak az exedet áltatnád vele, hogy ki fogtok békülni.

2022. jan. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
B. U. É. k!
2022. jan. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Szilvi!


Női-férfi barátságot szerintem úgy is lehet működtetni, hogy KÖZÖMBÖS arckifejezéssel és KIZÁRÓLAG a száraz tényekre szorítkozva létrehozunk közös vállalkozást.


Neked kell eldöntened, hogy volt-e annyi KÖLCSÖNÖS BIZALOM ebben a kapcsolatban, hogy munkatársként folytassátok esetleg a továbbiakban?


De mivel még gondolom gyászmunkát végzel, előtte el kell telnie néhány hónapnak akár, hogy eltávolodj az iránta érzett érzelmektől akár. Vagy, ha nem elég fél év, egy év, akkor több.


De az is lehet, hogy az idő majd megold mindent. Elég ha lezárod magadban majd idővel ezeket a feltörő fájdalmakat, vágyakat.


Ha még mindig nehezen hagyod abba a sírást a nap folyamán, akár a 116-123-as lelkisegély szolgálatot is felhívhatod. Szerelmi ügyekben nagyon türelmesek szoktak lenni, bárki legyen a vonalnál - és megélhetési ügyekben/munkavállalási kérdésekben.

2022. jan. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!