Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a saját barátnőimen kívül MINDENKI az exemnek hisz?

Figyelt kérdés

Az exem állítása: Azért hagytam el, mert családi és munkahelyi gondjai lettek, megtört, nem tudta már adni a kemény alfahím szerepet, és lelki támogatást szeretett volna kapni tőlem. Ezzel szemben én félrementem, összeszedtem nemi betegséget, amiről sunyin hazudoztam, majd gerinctelenül leléptem, csak aztán a másik pasinak nem kellettem.


Ami valójában történt, az az, hogy a problémái miatt idegbeteg lett, minden nap veszekedett velem, rongálta a dolgaim. Pl. kitalálta, hogy minek öltözöm ki, hogy ha a barátnőimmel találkozom, minek sminkelem magam, miért nézek ki úgy, ahogy, amikor ő nem lesz ott velem, és összetört kb. 5 db méregdrága sminkterméket, mert "flegmán, érzéketlenül" válaszoltam.

Antibiotikumot kellett szedtem, amitől hüvelygombám lett, ez volt neki a "nemi betegség", és csak szóltam, hogy a kenőcsöt ő is használja a biztonság kedvéért, mert elkaphatta attól még, hogy nincs tünete. Ennél a veszekedésnél már üvöltözés közben lökdösött is, és a falat is ütötte, mert "félrementem", ebben a pillanatban elhagytam, nem voltam hajlandó tovább vele lenni.


Valamiért a barátnőimen meg anyukámon kívül senki nem hisz nekem, még apám sem, merthogy "nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél", meg elvileg minden létező jel alapján biztos volt, hogy csalom, vagy minimum vadászok valaki másra.

Az én verziómat nem is akarják a közös haverok meghallgatni sem, mert ő már elmondott mindent és szerintük durva, hogy ilyen családi, munkahelyi bajok esetén én nem állok mellette, hanem még én is kicsinálom, csak addig voltam vele, amíg elkényeztetett, minden rózsaszín volt.

Miért nem ért meg senki, hogy engem már konkrétan bántalmazott, attól kellett félni, mikor ver meg, és lelkileg is rongyolt már az egész? Egyáltalán normális dolog, hogy szinte "házal" minden közös ismerősnél a mi magánügyeinkkel?



2022. jan. 16. 14:14
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Mondjam?


Nagyon eccerű: ő feccöl energiàkat a külvilàg meggyőzésébe+valszeg minden isminek hangoztatja a fenti sztorit.

2022. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
gondolom alapból ő volt az ismertebb, kedveltebb kettőtök közül
2022. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
10%
Szia, én is az exednek hinnék (bocsy).
2022. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Számít hogy mit gondolnak azok akik nem hisznek neked ?
2022. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tök mindegy mit hisznek? Az ilyenekkel meg kell szakítani a kapcsolatot azonnal. Nem barátok, maximum ellenségek.
2022. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha hazugság lenne nem érdekelne téged ez az egész ;)
2022. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is a legtobb exem hazudozik es ferdit mindenen.

En vagyok lehordva mindig meg az alja, a hibás aki miatt vége, mindenki, (nalunk is, apa is..)az exemnek hisz.


Valszeg nekik igy konnyebb túl lépni, nem szembesulni önmagukkal, hanem a masikat okolni.


Amikor az exem anyja(akivel mindig jóban voltam meg lelki kapocs is volt koztunk)nézett rám, bennem csalodva meglepettem a sok hazugság miatt amit bevett a fiátol, na azert az ugy fájt is. De semmi ertelme nem lett volna senki elott sem neki állnom kimosni magam.


Apa szerint mai napig en csesztem el egy randes srácot. Aha.. rendes srácot..azt persze..


Ma már lesz.rom hogy mindenki engem néz le. Van masik barátom.

2022. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Társkerin is minden férfi a hattyúk halálát játsza.

Hogy az exe/nője őt megcsalta, meg átverte, vagy hanyagolt(j)a, stb stb


Mindem férfi egy angyal es szemét nők. Ezt akarjàk beadni mindig mindenkinek

2022. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Én fele fele arányban hiszek az exnek, meg neked is.


Azért az nagyon beszédes, hogy flegmán válaszoltál. Gondolom nem füllött a fogad a babusgatásához amiért nyafogott és idegbajos volt a gondjai miatt, hamar besokaltál, ami olaj volt a tűzre.


Nem hiszem el neki, hogy megcsaltad, szerintem nem. De mikor huzamosabb ideig ilyen tetű volt veled, tuti élvezted, hogy megnéznek meg ilyesmi, szerintem ez volt a féltékenységének oka. Ez van, jó csinosnak lenni, jó tudni, hogy mások vonzódnak hozzánk. Fordítva férfiak is élvezik ezt.


Szerintem egy ideje, vagy talán az elejétől kezdve nem voltál szerelmes, csak úgy együtt voltatok aztán nehezen viselted, hogy kibírhatatlan, aztán a bunkóságod tovább fokozta és agresszív lett tehetetlenségében, te meg okosan dobbantottál. Igazából már az elején el kellett volna hagynod, és felvállalni, hogy nem vagy szerelmes, mindent megkíméltél volna. Gondolom a rokonaid, ismerőseid tudják, hogy lekezelő vagy vele, talán többször látták is és hát, nem kedvelnek na.. Őt se biztos, hogy kedvelik, de az tuti, hogy sajnálják.


Szerintem nem manipulál senkit, egyszerűen elmondja azt, amit gondol, és aki bír téged, az veled tart, aki meg nem, az meg nem.


Ne gondold túl. Mondták már mások is, hogy bunkó vagy? Flegma, lekezelő meg ilyesmi? Egyébként ez nem ok arra, hogy bárki meglökjön vagy tönkre tegye a cuccod és szrban sem kell kitartanod senki mellett, pláne ha bánt is.


Nem tettél semmit rosszul, már korábban le kellett volna lépned, mikor észrevetted, hogy nem szereted. Ami tök normális, semmi baj, ha nem szeretsz valakit!

2022. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy megszabadultal tole. Narcisztikus ember paranoiaval aki a kulvilag szemeben a tokely, otthon meg hazug irigy feltekeny ordibalos alak es mindenhol befeketit. Az en ferjem is ilyen volt, valoperen a gyerek megolesi vágyaval vádolt vadolt es elmebetegseggel. Megegyszer mondom, orulj hogy nem a ferjed volt es nem volt gyerek. Igy nem tudott akkora kart okozni neked. Keruld messzire es elobb utobb nez masik aldozatot maganak.
2022. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!