Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy helytelen bosszút állni az exen, csak nem azért, mert attól félnek, hogy majd rajtuk is bosszút állnak amiért álnok módon viselkedtek, és így akarják saját magukat menteni?

Figyelt kérdés

Hülyeség ez a szöveg, hogy "lesüllyedsz az ő szintjére". Nem, mert ő azért okozott fájdalmat, mert egy hitvány ember. Én meg azért okozok neki fájdalmat, mert az igazságnak győznie kell. Az nem igazságos, hogy az aljas emberek büntetés nélkül maradnak.


Lásd pl. Josef Mengele esetét, aki SOHA nem kapott büntetést azért, amit a II. világháborúban elkövetett, hanem bújkálva megúszta.


Jól van ez így?


2022. jan. 7. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Gyanítom, az exed és Mengele nem azonos súlyú bűnöket követett el. De Te tudod.
2022. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert nem fektetek enerigát feleslegesen hülyeségekbe.


Az igazság az, hogy hagytad magad megszopatni. Tanulj belőle és lépj tovább!

2022. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

HM az ex? Na az egy bonyolult dolog.


Ha bosszút állsz rajta akármit is tett, neked nem lesz jobb az életed. Nem leszel boldogabb. Attól leszel boldogabb ha elfelejted és elkezded élni a saját életedet.

2022. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mekkora hülye kommentek.
2022. jan. 7. 14:28
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem erről szól... Jobb esetben azért nem állsz bosszút, mert vagy annyira szabad, hogy felül tudj emelkedni a saját érzéseiden. És de, lesüllyedsz a másik szintjére olyankor... Amit írsz meg hülyeség. Ha most pénzt adok valakinek, akkor én is kapni fogok? Vagy ez csak a bosszúállásra igaz? :D
2022. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha az emberek bosszút állnának a jogos sérelmeikért, kihalna a Föld.
2022. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy "álltam bosszút", hogy összejöttem egy szuper pasival és mikor legközelebb találkoztunk, megköszöntem neki, hogy egy segg volt és így esélyem volt találni egy fantasztikus embert. Na azt a pofát, ha láttad volna! :D :P
2022. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Azt kellene megérteni, hogy nincs miért bosszút állni, és hogyan sem!

Szar volt mellette? Ki kellett volna rúgni, nem dagonyázni benne.

Megcsalt? Legyen vele, te éld az életedet.

Szakított veled? Az ő döntése, nem lehet senki veled való boldogságát kierőszakolni.

Ha már nincs veled, akkor felesleges energiát pazarolni rá, főleg bosszút hajszolni, hiszen nem érdekled! Nem leszel boldogabb, ha neki rossz lesz, a saját életednek ennél sokkal fontosabbnak kellene lennie. (Jó esetben)

2022. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 harebell ***** válasza:
80%
Igazából ezt nehéz elmagyarázni olyannak, aki bosszúálló természet. Engem pl egész egyszerűen nem motivál a bosszú, semmi értelmét nem látom, hogy energiát fektessek abba, hogy a másiknak rossz legyen, mert attól nekem nem lesz jobb. De ha valakinek ez jó érzés vagy ez kell ahhoz, hogy lelkileg helyrebillenjen, felőlem csinálja nyugodtan, viszont igenis fennáll annak a veszélye, hogy felindultságában olyan dolgot csinál, ami amúgy nem férne bele az elveibe és később megbánja - tehát lesüllyedt a másik szintjére. Ha nem érzi így egy csúnyább bosszú után, könnyen lehet, hogy eleve egy szinten voltak, szóval ha úgy nézzük, tényleg nem süllyed le :)
2022. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Mi vagy te hogy A Nagy Igazságosztónak hiszed magad? :D

Csak vigyázz, nehogy te járj a végén rosszul.

2022. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!