Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akit ütött meg párja, szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit ütött meg párja, szakítás után mennyi ideig tartott feldolgozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem pofozott fel az exem. Elméletileg direkt azért vette le a gyűrűjét, nehogy felhasadjon az arcom. A nagy, erős férfi 🤦. Kb fél év múlva már továbbléptem rajta teljesen és nem azért tartott fél évig, mert meghaltam a hiányától, hanem mert egy mániákus idióta volt és folyton irogatott, hívott számcsere ellenére is. Nem érdemel egy integetésnél többet az a férfi, aki fizikailag/szóban mutatja meg az erejét. Egy bántalmazó kapcsolat az bántalmazó kapcsolat. (Ugyanez persze fordított esetben is így van)
2022. jan. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Nem szakítottunk. Kb 25 perc volt. Nem okozott semmi maradandó kárt bennem, bocsánatot kert és amúgy is jól tette. Nagyon belelovaltam magam a veszekedésbe és segített lehűteni magam. Szerintem nem ezen múlik, hogy szeret-e. De úgyis mindjárt lepontoznak az emberek. Egyébként az exem tényleg agresszióból ütött meg, azon nagyon sok, kb 1.5 év volt. Mert akkoriban még gyerek voltam (16 év) és nem tudtam megvedeni magam szavakkal sem...
2022. jan. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazábol ez egy újrakezdett kapcsolat volt. Hatalmas szerelem. Igen az, hiába ütött meg. De sajnos drogozik, iszik, az vette el az eszét. Azt hazudta már lerakta de apránként kiderült minden. Szavakkal is bántott eleinte. Aztán egyszer csak kifakadt a sok sérelem belőlem amit próbáltam megbeszélni előtte többször is de csak a porhintés, a terelés jött válaszként. Szóval nekem jött, hajamnál fogva lerántott a földre. Miutan feloltoztem és vártam egy barátomat aki elvisz onnan, úgy közelített, hogy az nekem nem tetszett. Ekkor rárugtam egy telitalpast gyomorszájra. (kicsit harciasabb tipus vagyok nem az aki hagyja magát) Na ekkor elborult es megint nekem jött. Haj tépés megint, motorhaztetore rá, oldalamba bevitt pár térdelést, földre lerántott, ott is rángatott kicsit. Utána kimentem az utcára ésa higy megfordultam, ottt állt mögöttem és mondta megszúrkál. Kérdem:mit csinálsz?? Mondta összeszurkál. Legalább ne kontrázott volna rá :(
2022. jan. 17. 08:08
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

"Szavakkal is bántott eleinte. "


Mikor tanulja meg már mindenki végre, hogy az első ilyennél le kell lépni?

2022. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gondolom mást se csinálsz csak futkorászol ki a kapcsolataidból. Az életben nem voltál még szerelmes. Te soha nem szóltál be a párodnak ha rossz passzban voltál. Igaz? Tudod ha az ember szereti a másikat, elnéz ezt azt. A mennyiség és a milyensége nem mindegy a beszólogatásnak.Ha egy nárcival kerül össze az ember, akkor nem olyan könnyű a helyzet.
2022. jan. 17. 09:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Ex csajom egy betegesen féltékenykedő sárkány volt időnként, egy alkalommal vezettem, és elkezdte az anyosülésről karmolászni meg ütögetni a pofámat. Ott eldurrant az agyam, bevillant,hogy így az árokba fogjuk végezni, és visszaadtam neki egy neki egy sajtos-tejfölöst. Én rosszabbul éreztem magam miatta sokáig mint ő... Pedig az anyja is ott ült mögöttünk, és azt mondta hogy megérdemelte.
2022. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Szóismétlés, bocsi.*
2022. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tényleg gáz, hogy vezetsz és őmeg veszélybe sodor mimdenkit. Én anyáztam egy barokkosat. Amit előtte sose tettem. Soha nem bántottam szóval. Ő viszont anyámat évekkel ezelőtt a szájára vette opyan módon ami miatt ki lett tiltva a házból. Szóval szerinte neki lehet, nekem nem.
2022. jan. 17. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kis anyázás miatt kaptál? Pláne,ha neki "szabad"? Ha ilyen jellem az élet többi területén is,akkor ne sok jóra számíts :(
2022. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyi ideig. Visszaütöttem, korházba került, és mikor kinött onnan, már nem voltak nálam a cuccai. Nem kellett mit feldolgozni. Nem hatott meg érzelmileg, se mentálisan. Fizikailag meg főleg nem. Az átlag embernek fogalma sincs róla, hogy kell nagyot ütni.
2022. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!