Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Maradjunk csak barátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk csak barátok?

Figyelt kérdés

baratommal lassan 10 honapja vagyunk egyutt. alapbol eleg sok problema van/volt a kapcsolatunkba de ezeket kb hellyel kozzel megoldottuk. viszont lett egy szokasom, hetente 2x elkezdtem inni alkoholt es hetkoznap elkezdtem dolgozni h legyen tobb penzem. baratom pedig ezt 1 honapig "turte", aztan elmondta hogy ha iskola idoben dolgozok es emiatt hanyagolom azt h abban az idoben uzengessunk meg ha nem csak 2 hetente 1x pialok, akkor nem folytatja a kapcsolatot


a problema az h mindketten nagyon szeretjuk egymast es ezt tudjuk jol. viszont nekem kell dolgozni, es kell az alkohol hetente 2x, ezekkel nem tudok sajnos felhagyni, akarmennyire is szeretem. es szerintem tokre siman menne a kapcsolat igyis, foleg h lassan nyar es akkor meg tobb idonk lenne egymasra..


ti mit csinalnatok ebben a helyzetben?


ápr. 28. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szokj le a piáról. A barátodat meg hagyd békén alkoholista nyulam.
ápr. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szokj le az alkoholról. Jogos, hogy nem tetszik neki.
ápr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2, de neki az nem eleg, o azt sem akarja hogy hetfotol csutortokig dolgozzak
ápr. 28. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezd meg tőle, hogy mennyit fizet azért, hogy munka helyett őt szórakoztatod.
ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Az alkohol rossz, ölöd a szervezeted feleslegesen. Magad miatt kellene kevesebbet igyál, nem írtad le a mennyiséget, napi 1-2 pohár bor az nem annyira káros, mint két hétben egyszer egy üveg vodka.

Ha beleugat abba, hogy dolgozol, akkor tartson el, ha nem akarja, hogy dolgozz és ha egyszer is a ütőkártyaként akarja használni, hogy ő tart el, akkor menj vissza dolgozni. Én ezt az embert messziről elkerülném, mert túl egyszerű és az érzelmi zsarolás sincs ínyemre.

ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? Miért kell dolgoznod iskola mellett? Sőt, ha jól értem, iskola helyett dolgozol? Miért iszol? Mikor kezdődött ?
ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Attól tartok itt a legkisebb probléma hogy vele mi legyen...

Sürgősen állj le a piáról. Deritsd ki, ha kell pszichológussal hogy miért kezdted, és akkor könnyebb lesz. Iskola helyett dolgozol hogy ihass?! Ennek nagyon súlyos vége is lehet.

ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!