Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bonyolult. Hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult. Hogyan lehetne ebből a legjobban kijönni?

Figyelt kérdés

Közel 3 éve vagyok együtt a jelenlegi barátnőmmel. Az elején nagyon jól megvoltunk, kb másfél évig, ahol ugyanis volt egy kis megingása (kis híján elhagyott vki. másért). Én is hibás voltam benne, elismerem, nem foglalkoztam vele annyit amennyit kellett volna. Nagyjából rendbe hoztuk a dolgot (bár engem azóta is bánt a dolog, és nem tudok már olyan bizalommal fordulni felé, mint azelőtt, de mindegy..). Innentől kezdve szép lassan szállt fel a rózsaszín köd, akarva, akaratlanul egyre inkább feltűnnek és zavarnak a hibái (Nagyon hirtelen haragú, borzasztó trágár módon tud beszélni minden kis hülyeség miatt, néha úgy beszél/bánik velem, ahogy ellenségekkel sem szokás..). Többször szóvá tettem ezeket a dolgokat. Ígérgetés, az van, rá 3-4 napra kezdődik minden elölről. Ez így megy lassan egy éve, és lassan eljutottam arra a pontra, hogy kb nem is tudom már miért vagyok vele. Szeretném őt, ha hagyná, de a viselkedése teljesen kiábrándít, noha néha nagyon aranyos tud lenni.

(Nagyon furcsa személyiség, és rendkívül utálatos tud lenni, ami borzasztóan zavar.). Egyre erősebb a gyanúm, hogy valami mentális betegsége lehet (elég nehéz gyerekkora volt), és kilátástalannak tűnik ez a dolog, hiszen nem tudok vele érdemileg megbeszélni semmit.

Ennek tetejébe jön az, hogy kb 3-4 hónapja ismerkedek egy másik lánnyal, akit kezdek egyre inkább megkedvelni, de olyan hülye gyökér vagyok, hogy nem merek lépni sem erre, sem arra (reális esélyt látok arra, hogy ha a jelenlegi barátnőmet elhagynám, olyan szinten összetörne lelkileg, hogy sosem heveri ki.. Rajtam kívül szinte senkije nincs, borzasztóan instabil személyiség). Nem várom el senkitől, hogy megoldja helyettem, csak szükségem volna kívülálló véleményére, mert nagyon őrlődöm ezen, és hogy hogyan lehetne ezt úgy megoldani, hogy senkinek se legyen komoly érzelmi baja. (A másik csaj csak hab a tortán, nem miatta jöttek elő ezek a problémák, egyébként közel sem biztos, hogy egyáltalán össze jönne vele..).


Köszönöm mindenkinek aki képes értelmes választ írni, bocsi ha hosszú lett.


F/18



2014. márc. 16. 11:24
 1/5 Kék szem 000 válasza:
Ha még szereted a jelenlegi barátnőd,és meg lehetne beszélni vele a problémákat akkor megér 1 esélyt. De csakis úgy,ha tényleg változik,nem csak 3-4 napra. Ha nem,akkor szerintem lépj tovább és éld boldogan az életed,mert egyszer élsz. És egy rossz kapcsolatban senki nem szeretne lenni. 25/N
2014. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy felelősnek érzem magam érte, és nagyon bántana, ha emiatt valami baja lenne, akár lelki, akár testi.. És mint mondtam, jó párszor megpróbáltam beszélni vele, többségében eredménytelenül. Mindenesetre egy hosszú beszélgetés mindenképp vár még ránk, én csak azt szeretném, hogy mindkettőnknek elfogadható eredmény szülessen. És mivel az első nagy szerelmem, őszintén megmondva, tényleg nehezen tudom elképzelni nélküle.. És ha csak rosszból állna, nem is lenne ilyen nehéz dolgom.
2014. márc. 16. 12:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A baratnőd nem bordeline?
2014. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichológus, őszintén: fogalmam nincs.
2014. márc. 16. 13:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, lehetséges.. nem tudom. De ez miben befolyásol bármit is, az én szempontomból..?
2014. márc. 16. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!