Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szexkapcsolatos miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatos miért roppan össze ha elhagyták?

Figyelt kérdés

Nem akart semmit, lekezelő is volt, nyeregben is érezte magát, néha hülyített érzelmekkel, de lenézett, egoista volt; edzes szoli jo cuccok, enyhe beképzeltség, abszolut csak szexre vett, használt kihasznált.(igy telt el egy 1 éves monogám kapcsolatom)


Aztán lett egy barátom és hatalmas a szerelem.

Erre a szexkapcsolatos ex összeroppant. Elkezdett kaparni. De hanyatt homlok. Azota meg mint aki le van csövesedve, igénytelen lett, elhagyta magát, egy kész szánalom lett belőle aki nem győz nekem pitizni továbbra is.


Ez hogy lehet?

Hogy egy alja szemét srác aki csak ürítésre használ, hirtelen egy pincsi lesz ha kidobják?



#alfábol pincsi
2022. jan. 25. 16:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Rájött ,hogy mit veszített!

Esetleg pofáraesett utánad a nőknél!

2022. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt az alfa addig se, csak egy kis takony. :D
2022. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Elottem se volt nője csak szexre használt pár idősebb(?) nőt. Ahogy en megjelentem az életében, dobta az összeset helyből. Es csak rám fókuszált. A szex az mindent vitt köztünk valóban.

Én meg beleszerettem, mikozben ő ez miatt lekezelt.

1 évig bírtam. A végén már teljesen rideg szemét volt velem.


Azóta is boldog vagyok hogy vége vele és nem szenvedek tovább, és a barátom rengeteg szeretet nyújt, rajongásig imád.

(Ugy érzem mintha a sok szenvedés után talán fentről kaptam valamit.)

2022. jan. 25. 16:49
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
De mégis ez a srác érdekel úgy látom. :D
2022. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%

Az egója sérült.


Viszont a "nagy a szerelem" rész se több, mint primitív bosszú a kérdés alapján, sok ember csinálja ezt, hogy gyorsan összejön valakivel és kifelé nagyon-nagyon ezt közvetíti és közben lesi a másik reakcióit. Te pont ezt csinálod.


Összeillettetek volna, nemesség és tisztesség szempontjából.

2022. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A story valamelyik rèsze kamu. Vagy a sràcot ismerted fèlre, vagy nem szemved ő utànnad. De erre max ő tudna vàlaszt adni...
2022. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

4# igen mert mai nap is pitizik nekem. Meg ahogy lepukkant, elképesztő.

Nem értem ezt a nagy összeroppanást.


5. Valoban nagyon szeret a barátom engem. Elképesztő. Ha ez neked hihetetlen, hogy létezik ilyen, az sajnálatos.

2022. jan. 25. 16:58
 8/28 anonim ***** válasza:
45%

7.


Ez önmagában nem hihetetlen, csak azt kifogásolom, hogy ezt kifelé azért kommunikálod ennyire, amiért. Egy alapvetően jó dolog, rossz célokra felhasználva.



Bár a teljes emberiség ezt csinálja. Undorítóak.

2022. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Mert attol roppant ossze.


Lekezelt lenézett lealázott.

De amikor meglátott a párommal boldogan, azt mondta hogy az a kép neki beégett az agyába mint akit gyomron vágtak.


Akkor indult el nála valami.

2022. jan. 25. 17:02
 10/28 A kérdező kommentje:
Csak ez miatt kommunikaltam ezt.
2022. jan. 25. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!