Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy szexkapcsolatos miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexkapcsolatos miért roppan össze ha elhagyták?

Figyelt kérdés

Nem akart semmit, lekezelő is volt, nyeregben is érezte magát, néha hülyített érzelmekkel, de lenézett, egoista volt; edzes szoli jo cuccok, enyhe beképzeltség, abszolut csak szexre vett, használt kihasznált.(igy telt el egy 1 éves monogám kapcsolatom)


Aztán lett egy barátom és hatalmas a szerelem.

Erre a szexkapcsolatos ex összeroppant. Elkezdett kaparni. De hanyatt homlok. Azota meg mint aki le van csövesedve, igénytelen lett, elhagyta magát, egy kész szánalom lett belőle aki nem győz nekem pitizni továbbra is.


Ez hogy lehet?

Hogy egy alja szemét srác aki csak ürítésre használ, hirtelen egy pincsi lesz ha kidobják?



#alfábol pincsi
2022. jan. 25. 16:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

17-es vagyok. Nem zavar ès nem akarok bunkò lenni.

Megfogalmazom màshogy: Mikor ezzel az exeddel voltàl együtt akkor az előtte lèvővel foglalkoztàl ùgy ahogy most vele?

Mert èn boldog vagyok a baràtommal. De ha a seggfej exeimen jàrna az eszem miközben vele vagyok, akkor azèrt elgondolkodnèk hogy tènyleg boldog vagyok e èpp...

2022. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Valszeg rad nyomul az exed.kulonben egybol eszedbe jutna
2022. jan. 25. 18:23
 23/28 A kérdező kommentje:
*nem nyomul
2022. jan. 25. 18:23
 24/28 anonim ***** válasza:

A lelki sebeket èpp ùgy kell fertőtleníteni ahogy a testieket. Alkohollal 😅

Valszeg emberünk is èpp ezt teszi, ezèrt olyan leppukant

2022. jan. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
17 vagyok. Igazad van. Jàrkàl utànnad, vagy ìrkàl? Tiltsd le mindenhonnan ès akkor eltünik...
2022. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem nárcisztikus egy picit? Ha visszaédesgetne magához, hidd el megint felülne a magas lóra. Zárd le vele végleg. Küldd el, ne beszélgessetek, az ő esélye ennyi volt.

Volt ilyen kapcsolat az életemben 8 éve kb., évente egyszer kb. összefutunk a közös baráti társaságunkban. A mai napig elmondja pár feles. után mennyire én voltam, vagyok álmai nője. A megtestesül feleség minta, a gyerekei anyjának tökéletes jelöltje és mekkora f*sz volt, hogy akkor elfutott a felvállalandó kapcsolatunk elől. Persze jól esik ez, de mindig elosztom kettővel. Benne mindig volt némi nárcisztikus szemlélet, szeretett manipulálni. Sejtem, hogy részben ez is csak olyasmi. :) 6 éves kapcsolatban él, ezt a csajt sem veszi komolyan, ahogy anno engem sem. Sajnálom. Tudom, hogy engem is hülyére venne, ha újra összekerülnénk, de ennek már semmi esélye. Amióta a tudtára adtam, azóta nem keres, nem pitizik.

Nem tudja feldolgozni az egója, hogy továbbléptél, ennyi.

2022. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát én voltam ilyen helyzetben, de jót röhögtem és nem foglalkoztam a nyomi exszel aki hirtelen elkezdett kaparni...

Szóval nem hiszem hogy túl vagy rajta és boldog vagy az új csávóval ha még ide is írsz ki róla kérdést...

Miért teper, mert pofára esett, ennyi. Ha visszamesz hozzá még 2vel lekezelőbb lesz, mint eddig volt.

Ha tényleg jobb most Neked, hagyd hogy csikizze az egódat és felejtsd el. Koncentrálj az új életedre.

2022. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

26 27 köszi.

Igazatok lehet.


Hagyom is

2022. jan. 25. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!