Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a párom elhidegul leépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom elhidegul leépít de nem szakít, akkor nyugodt szívvel társkeresőzhetek, es ha lebukok egy szava sem lehet?

Figyelt kérdés

Csak mert ő fent van kam reglappal. És alkalmanként felnéz.

Valszeg engem ellenőrizni mert szinte betegesen féltékeny nyomozós típus.


Hónapok óta kínoz azzal, hogy hanyagol, (szexben nem), hideg rideg nem szól hozzám stb. Azt mondta bizonytalan (valszeg tudja nagyon is hogy nem akar vrkem lenni, vagy szakitani akar, de kamuzik)


Idegileg már nem birom.

Szakitani nem szeretnék vele mert én kapcsolatot szeretnék vele, azaz ha nem lenne ilyen velem hanem beszélgrtnénk kedves szeretetteljes lenne.



De csak veszekedni tud ha beszelunk ill engem kritizalni, csak rossz gondolatai vannak rolam.


Nekem meg hiányzik hogy valaki irjon beszèlgessunk, az, hogy érdeklem kedves velem, törődik, hiányzik egy ffi.


Mivel ő mellettem fent van társkerin, így én is inkabb felregiznèk.



Csak most azon gondolkodom hogy kb 2 perc alatt meg fogja tudni.

Vagy írjam meg neki esetleg elore, hogy amig te szemét vagy velem es bizonytalan es nem tudod mit akarsz tolem, addig én keresek olyat aki szeret esetleg, vagy meddig várjak rá?



Vagy hogy csináljam?

Már nem birom, érzelmileg kibuktam szinte naponta sírnèk



2021. nov. 11. 08:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
Ja es a kam reglappal nem biztos hogy kizárólag azert van csak fent hogy utánam nyomozzon, habár kép nélkul nem tudom hogy csajozna
2021. nov. 11. 08:31
 2/86 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Mert te nem egy agyatlan biorobot vagy, hanem egy felnőtt cselekvőképes ember, akinek ugyanúgy felelőssége van a saját cselekedeteiért. Az hogy más mennyire követ(ett) el ellened mocsokságokat, azt ne használd indokként a saját mocsokságaid elkövetésére. Ebbe beletartozik a párkapcsolatban társkeresőzés is. Csak nem vagy te ennyire passzív és események után kullogó, hogy még szakítani sem tudsz. Csak nem vagy ennyire egy áldozat típus akivel csak megtörténnek a dolgok ő maga nem alakít rajtuk semmit. Ugye?🤔
2021. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

De en nem akarnék szakítani de ugx tűnik ő igen csak epp nem mondja el es abban a hitben tart hogy csak bizonytalan.


Honapok óta van ez.


Kérdeztem is hogy arra megy ki a játék hogy minel jobban szenvedjek es ha már nem bírom szakítsak en?

Hogy módszeresen tudatosan leèpít ahelyett hogy korrektul közölné mit akar, inkább ködösít azzal, hogy bizonytalan?



Errol mégcsak nem is beszélget velem. Képes arra hogy napokig annyit ir hogy joreggelt joejt.

Csak akkor ir ha en kerdezek vagy kezdeményezek témát, en hivom meg stb, magátol soha semmit nem szól hozzám.



Es nem vagyok ugy inkorrekt ha akkor elmondom neki. Hogy ne haragudj en itt rád várok, várom azt hogy velem vagy e vagy nem, de mivel már szenvedek nagyon igy addig is keresek mást mig ő nem tudja mit akar?

2021. nov. 11. 08:41
 4/86 A kérdező kommentje:

"Kérdeztem is hogy arra megy ki a játék hogy minel jobban szenvedjek es ha már nem bírom szakítsak en?


Hogy módszeresen tudatosan leèpít ahelyett hogy korrektul közölné mit akar, inkább ködösít azzal, hogy bizonytalan?"



Erre a reagálása hatalmas döbbent csend volt. Es nagyon sokáig.

Aztán nyaggattam hogy válasz? Aztan mondta mint aki csak azt mondja amit hallani akarok, hogy nem.

2021. nov. 11. 08:45
 5/86 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele akarsz lenni miért regisztrálnál társkeresőre?


Ha próbálod megbeszélni, de nem hajlandó, miért alázod meg magad és tepersz tovább?


Gondolom annyira már téged sem érdekel a csaj, csak kapcsolatból ugornál kapcsolatba, mert nem akarsz egyedül lenni.


Ha nem szakít veled, megbeszélni sem tudjátok és szenvedsz szakíts vele te. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.

2021. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
100%
Mint írod közömbös irántad. Lesz ez jobb? Ne próbálj bosszút állni azzal, hogy te is társkeresőzől. Legfeljebb akkor, ha te is így akarod kikényszeríteni a szakítást.
2021. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

Hianyzik a szeretet kedvesség azert regiztem meg egy ffi


Ha meg akarom beszelni kozhelyekben beszel velem ugy csinal, mintha csak az idojaras lenne a legfontosabb dolog


Ő a ffi

2021. nov. 11. 09:24
 8/86 anonim ***** válasza:
100%
Amit tőle nem kapsz meg, azt bizony máshol kell keresni. De csináld becsületesen. Mondd meg neki, hogy ezt nem csinálod tovább. Addig meg maradjatok szexkapcsolatban, hisz már most is abban vagytok.
2021. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
96%

Az nem opció, hogy szakítasz vele és úgy társkeresőzöl? Kapcsolatfüggő-e vagy-e, HE?


Remélem, hogy kifogsz egy hasonszőrű férfit, aki szintén szédeleg a párja mellett. Megérdemelnétek egymást.

2021. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, ez nem kapcsolat már. Ezt el kell engedni. Ne várd meg, hogy szakítson, hanem szakíts te. Sem a jatszmazás, sem a bosszú nem megoldás.
2021. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!