Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez a két ok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a két ok elég a szakításra?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, hogy a baràtommal (kb.2 hónapja járunk) és a társaságával beültünk kocsmázni. Van egy bizonyos lány, akit a barátom még előttem fel akart szedni, de a lány lepattintotta. Viszont ennek ellenére elkezdtek beszélgetni, ami nekem nem éppen tetszett, hogy az udvarlás után is tartják a kapcsolatot. Észrevette, hogy ezzel tudja húzni az agyam, és folyton úgy emlegeti a csajt, hogy a riválisom. Feltűnt a csaj a kocsmában, és a baràtom beszélgetett is vele (sőt valószínűleg ő is kezdeményezte), és nekem nagyon elegem van már, hogy folyton az árnyékában vagyok, és kb a kapcsolat eleje óta csak róla van szó, ezért gondolkoztam a szakításon.

Másik dolog, ami kiakasztott, szintén aznap nap történt, hogy a baráti körből egy csávó fel akart szedni valami iszonyat feltűnően öltözködő nőt, bőr mininaci stb, és nagyjából sikerült is, majd mikor a csaj az asztalunkhoz került, a barátom elszólta magát részegen, hogy forduljon már meg a bőrnaciban (hogy láthatják a fenekét). Na akkor legszivesebben felpofoztam volna, mert én rohadt megalázva éreztem magam abban a pillanatban. Voltak már f@sz palijaim, de egyik se viselkedett így a társaságomban.

Szerintetek ez a két ok elég a szakításra?


2022. febr. 3. 02:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem hagyod ott ezt a bunkót? A párja vagy baszki, milyen rivális?! Normális ez?
2022. febr. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Drágám, ennél kevesebbért is reptettem már meg embert... Tudsz te ennél jobbat.
2022. febr. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, és elég temperamentumos a #2-vel értek egyet. Én is dobtam már ki kevesebbért is valakit. Legyen már egy kis önbecsülésed.....
2022. febr. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Egy szóval: Lapát. Két szóval: Rohadtul lapát. Eszembe nem jutna ilyeneket leművelni olyannal, akit állítólag szeretek. Őszinte részvétem! :(((
2022. febr. 3. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Amikor annyira emlegeti,hogy rivális akkor megmondanám neki,hogy gratulálok ő nyert. Megfordulnék és otthagynám.

Utána kereshetsz normálisat.

A második esetnél jól pofon kellett volna verd és a haverjai előtt kijelenteni,hogy minek nézed? Fel sem áll.

Ezután megköszönöd a társaságot és hazaballagsz.

Ez nem egészséges egy kapcsolatban..

2022. febr. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Jajj lányok de sértődősek vagytok :/ ezen megsértődni komolyan. Figyemeztetlek kérdező hogy ez nem a tini kategória
2022. febr. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

6

Akkor hajrá, járj és bassz vele te, nekünk nem kell.

2022. febr. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell indokolni a szakítást, meg tényekkel alátámasztani, hogy jogerős legyen.

#6 a sértődés, és a tisztelet elvárása 2 különböző dolog. Bár gondolom szerinted inkább az a 2 külön kategória, ha ezt férfi, vagy nő csinálja. Az utóbbin menne a hiszti.

2022. febr. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"tudja húzni az agyam, és folyton úgy emlegeti a csajt, hogy a riválisom"


nekem ennyi is elég lenne...

2022. febr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

XDD


de gondolom tetszett, hogy ilyen magabiztos alfahím

2022. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!