Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok/ férfiak miért féltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/ férfiak miért féltek kezdeményezni egy lánynál/nőnél? Szerintetek egy nőnek/lánynak kéne meg tennie az első lépést? Ha tetszik nektek egy nő/lány miért nem kezdeményeztek? Miért vannak a mai világba ennyire be szarva a fiúk?

Figyelt kérdés
2021. dec. 13. 22:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
43%
Én akkor nem merek amikor egy bána tetszik nekem. Félek a társadalmi hatásoktól.
2021. dec. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%

Én 2szer próbálkoztam élőben (bulikat leszámíva).


Mindkétszer úgy tettem, hogy kaptam jeleket (jel nélkül nem kezdeményezek senkinél, értelmetlen, meg nem is akarok senkit se zaklatni kéretlenül).


Mindkétszer visszautasítottak. Hogy miért, az egy nagyon jó kérdés. Van értelme valóságban xarakodni, nagynehezen önbizalmat szerezni és odamenni valakihez? Sztem nem sok, úgyis offolnak


19f

2021. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

Már nem félek. Fiatalabb koromban mindig attól féltem, hogy kevés leszek a lánynak, nőnek. Hogy nincs elég pénzem, hogy elmegy egy jobbal, idősebbel.


Most így a 30-as éveim közepéhez közeledve már eléggé rendben vagyok magammal. Nincs olyan nő akihez nem merek odamenni, és egyáltalán nem visel meg ha kikosaraznak.

2021. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
42%

Mert egy lúzer vagyok, és nem kellek senkinek.


Az, hogy egy szép nő szexelne velem, sosem fog megtörténni.


Már inkább dögölnék meg.

2021. dec. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%
Én tuti nem kezdeményezek ha csak nem tetszik kiemelten a lány, és nem kaptam halál biztos jeleket. De már így is estem pofára, hát nem kellemes. Tinderen, neten tök más, nyilván ott mindenkinek nagyobb a pofája, és kis flört és beszélgetés után simán találkozunk, és alakult már elég sokszor jól :) Viszont élőben ismeretlenül azért még én is nehezen kezdek bele. Hát még egy félénk srác :D
2021. dec. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%

Én úgy vettem észre, hogy mindig a nő teszi meg az első lépést, úgymond kiválasztja a férfit. Egy leejtett zsebkendő (jó-jó, manapság nem ejtenek le jelként zsebkendőt a nők, de érted), egy elkapott pillantás, mosoly, közelebbi ismeretség esetén: fizikai kontaktus keresése (hozzádér, amikor beszél hozzád), keresi az alkalmat, hogy találkozhasson veled, ha esetleg együtt dolgoztok, akkor ír neked munkahelyen kívül is stb.


Szóval az első lépés a nő részéről történik meg, finomabb / konkrétabb jelek küldésével. Ezt a férfiaknak észlelnie kell és reagálni rá. Minden barátnőmnél ez a séma volt egyébként. Ők "leejtették a zsebkendőt", én pedig "felvettem nekik a földről". :)


Udvaroltam olyan nőknek is, ahol semmilyen jel nem volt arra vonatkozólag, hogy szeretnék, ha közelednék hozzájuk. Nem is lett azokból a kísérletekből semmi. Emiatt úgy vagyok vele, hogy látnom kell a nőn, hogy kíváncsi. Ha ez megvan, akkor lehet udvarolni.

2021. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
23%
Mert nem kell egy metoo akció...
2021. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem is teljesen a témához tartozik de talán adhat hozzá támpontot: tinédzser éveimet külföldön töltöttem és hazaköltözésem után ledöbbentem az itthoni helyzeten. Az az igazság, hogy néhány magyar lány olyan szinten megalázó módon tud elutasítani, hogy sokszor az ember életkedve is elmegy. És ahogy fent is írták sokszor a jelek is megvannak, de csak előkészítésként a földbe döngöléshez.
2021. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
49%

Nem igazán értem, hogy miről beszélsz. Rengeteg férfi kezdeményez. Nézz körbe a bulikba, strandon vagy bárhol. Neten is sorban jelölgetnek és írogatnak férfiak ismeretlen csajoknak és a netes társkeresőkön is szórják a leveleiket.


Egyébként én csak akkor kezdeményezek, ha érzem, hogy nyert ügyem van. Élőben még fiatalabb koromban próbálkoztam néhány lánynál, de náluk is úgy, hogy szóba elegyedtünk valami miatt és a beszélgetés végén dobtam be, hogy találkozhatnánk még. Mindig negatív lett a tapasztalat, szóval az ilyet személy szerint elengedtem. Neten összesen 2 embert jelöltem be, akiket ismerősök ajánlottak, tehát ismerős ismerősei voltak. Szintén negatív volt a tapasztalatom.

2021. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
91%
Mert az a kevés siker mellett ott van a kudarc is.. És volt már olyan, hogy tök sok biztató jelet kaptam, majd oda mentem és lekezelően el lettem utasítva.. Nem tudom ennek mi értelme.. Mert ezt amúgy lehet szebben is csomagolni és avval nincs is semmi baj.. Akkor úgy vagyok vele, hogy váltottunk egy két szót ès ennyi..De az ilyeneket ha lehet inkább kihagynám..
2021. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!