Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy kapcsolatban 'szünetet' tartani? Vagy jobb egyenesen szakítani?

Figyelt kérdés

Eköltöztem a páromtól, mert rengeteget veszekedtünk az elmúlt hónapokban.

Abban egyeztünk meg, h nem keressük egymást 2 hónapig aztán pedig meglátjuk, h hogyan tovább...

Szerintem ha kibírjuk egymás nélkül 2 hónapig, akkor jobb lenne ha már nem is keresnénk egymást



2022. febr. 6. 22:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne folytasd.

Arra jó volt ez a szünet, hogy most már világosan látod, hogy mi nem volt jó, mit nem akarsz.

2022. febr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy most csak azért nem vagyok szomorú, mert még ezt nem tekintem lezártnak. Aztán lehet majd a következő 'végleges'szakitás után fogok bedepizni..


Illetve attól is félek, h msjd manipulák és ezért kibékülök vele. Csak akkor tennén ezt meg ha megváltozna, de annyit igérgetett màr eddig is

2022. febr. 13. 17:30
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz még tovább veszekedni, és üres ígéreteket hallgatni?
2022. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom azt mondta aho azünet kell az azt jelenti vége. Pont.


Szoval nálunk nem lenne értelme szünetnek.


Ez valszeg szubjektiv. En anno mondtam egy srácnak miután osszegabalyodott egy csajjal diszkoban hogy legyen szünet koztunk(joformán nekem ez megcsalást jelentett)a szunet alatt lattam hogy: nem is hiányzom neki, repked a boldogságtol, csajokat invitált fel magához es nekik főzött, élte az életét mint hal a vízben.


Nekem erre jo volt a szünet, hogy meglássam nem vergődik nélkülem kicsit sem, mint en miatta, hogy én meg majdnem belehaltam.

Folytattam még aztán vele a kapcsolatot addig mig érzelmileg sikerult leválnom rola bőgés nélkul es nevetve tudtam otthqgyni a fr.ncba.

2022. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
* folyt Es akkor ő bőgött utánam..de már nem érdekelt. Mert tudtam ha ujra kezdenénk se lenne különb később. Ahogy láttam is a kovetkező kapcsolataiban milyen aljas számító a többivel is
2022. febr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Végül most megkerestem őt, h tegyük pontot az ügy végére..


Most lesz a 'hivatalos' szakítás. És emiatt jon a depresszio is , viszont jobb ha most túlleszek rajta, mint hogy még várjak 2 hónapot..

2022. febr. 22. 18:03
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, jobb ezen minél előbb túllenni.
2022. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Vegul tegnap kidobott sms-ben

Bar eloszor azt irta, h majd ir emait.. de en nem.akartam varni, megkerdeztem, h van-e meg esely arra, h ujrakezdjuk es valaszolt, h nincs.

Jobb , h most tulestem rajta, hisz mennyivel lett.volna jobb ha aprilis varok arra, h kidobjon?

2022. febr. 23. 14:42
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezentúl csak jobb lehet, egy pillanatig se csüggedj! Pár hónap múlva azt fogod mondani, hogy a lehető legjobb dolog, hogy vége lett!
2022. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig nem.vagyok túl rajta

Pontosabban már úgy éreztem túl vagyok.rajta, de sajnos újra írtam neki, és nagyon felzaklatott.

Olyan mintha most szakitottunk volna

2022. máj. 24. 22:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!