Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Összevesztünk és szakítottunk a barátommal, ezt főleg én akartam ezt a szakítást, mert nem tudtunk megegyezni bizonyos kérdésekben.

Az egy hónapos szünet alatt én csak rá tudtam gondolni, ő viszont, mint kiderült boldog boldogtalannál bepróbálkozott, ezalatt az idő alatt.

Végül azóta megint találkoztunk, de mint mondtam, bevallotta, hogy régebbi barátnőknél, újaknál, mindenkinek írt és azt hiszem, hogy 1-2 nél sikerrel is járt.

Én nem tudtam más férfivel ismerkedni, mert hozzá ragaszkodtam, ezek szerint neki mindegy ki, csak nő legyen.

Mondhatni kibékültünk, de így nem tudom, hogyan tovább ....



2021. ápr. 29. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy. Hidd el, jobbat érdemelsz. Az ex pedig mindig maradjon ex.
2021. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nincs értelme. Csak azért menne vissza, mert nem talált mást.
2021. ápr. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyesek azt mondták, hogy szakítás után nem róható fel, ha keresgélt, ti mit szóltok?
2021. ápr. 29. 07:56
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
De nem talált és maradtál Te, aki jól bevált és hajlik arra, hogy visszafogadja. Ha nincs ló, jó a szamár is.
2021. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szunet alatt amiert az en parom is lazán boldogan csajozott igy szepen elkezdtem en is ismerkedni. En ebbol jottem ra arra hogy nem is szeret. Nem is ertem hogyan lehet ezek utan barkit is komolyan venni.
2021. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
*mellette kezdtem pasizni mert o csajozott mellettem (tekintve hogy a szunet az szunet es nem szakitas..)
2021. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapig nem bírta visszafogni magát... hogyan képzeled el a jövőt?
2021. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem már eleve nincs értelme a kapcsolatnak, pont amiatt, hogy ő EX. Ha ez egy fejlődő, jó kapcsolat lett volna, akkor a szakítás meg sem történik.


Az már csak hab a tortán, hogy ő a lyuk lyuk, csak a keret más elveket vallja.

2021. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez az! Hagyd öt! Mocskos ex stb...:) Jobbat érdemelsz, a legjobbat a világon. Te vagy az istennő locsi fecsi...Az érzelmeid utol érnek előbb utobb. Erre az oldalra nem érdemes komoly kérdést kiírni mert itt a nagyrészt nagyon kiábrándult.
2021. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

#9. Miért, szerinted ha két ember között nem működik a kapcsolat, azt mindenképp erőltetni kell?


Az ember ideje véges.

2021. ápr. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!