Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után tesz ki közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után tesz ki közös képet rólunk. Ez mi?

Figyelt kérdés

Nekem a profilképem és a borítóképem is olyan volt, ahol ketten vagyunk. Ő azt mondta, amióta regisztrált a Facebbokra, azóta ugyanaz a profilképe, "jók bevált", úgyhogy ő nem szeretne kitenni közöset. Oké ezzel nincs baj. De most, hogy szakítottam, kitett profilképnek egy közöset, ráadásul ugyanazt, ami nekem volt kint :D Legalább valami másikat tett volna ki, na mindegy. Én meg leszedtem minden közöset.


De ennek van értelme, hogy pont a szakítás napján teszi ki? Ő nagyon nem akarta a szakítást. Amúgy nem is én vettem észre, mert direkt nem közösségi médiáztam, hanem egy barátnőmmel beszéltem telefonon és ő mondta. Most nem akarok írni neki, hogy szedje le, mert nem akarok vele beszélni.


Ez egy kétségbeesett próbálkozás lenne, hogy visszafogadjam?


2022. febr. 11. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, igen.
2022. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nagyon nem akarta a szakítást."

Itt a válasz.

Vagy vissza akar szerezni, vagy csak önmaga/mások előtt azt akarja mutatni hogy igenis "összetartoztok".

2022. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja most jott ra h ez fontos volt neked oszt azt hiszi h ezzel visszaszerezhet
2022. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fuldokló utolsó kapálózásai, vagy pszicho,és nem akarja tudomásul venni , hogy vége.
2022. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vőlegényemnek egyszer csak feltörték face fiókját, megváltoztatták a belépő jelszót, többet nem tudott hozzáférni. Többen mondták, tuti az exnője törette fel - dehogy, minek, sokaknak feltörik. Gondoltam én. Aztán 5 hónapig csend. Majd kikerült profilfotónak egy régi közös képük:) Ezt amúgy 2,5 évvel azután, hogy ők külön. Na ő pszicho.


Szóval fuldokló utolsó kapálózása valószínűleg, igen.

2022. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!