Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már veletek, hogy szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy szakítás után jötetek rá hogy mennyire szerettétek a másikat és mennyire boldogok voltatok vele?

Figyelt kérdés

Sok vita volt, anyagi gondok és hasonlók miatt. Amiket én nem tudtam megfelelően kezelni. Ő rettentő türelmes volt velem, de egy idő után belefáradt. Szakítottunk és továbbléptünk. Legalábbis ő. Ha visszagondolok nem értem magam. Annyira sok mindent kellett volna máshogy kezelnem. Stresszes voltam és talán kicsit depressziós is a vége felé, de nem értem hogy nem láttam akkor azt amit most. Teljesen ki voltam fordulva magamból.


F


2022. febr. 12. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Mindig felszabadulás volt az elválás eddig.
2022. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Egy éve múlt. Buszkesegbol. Elvaltak vagyunk. Úgy éreztem nem halad a kapcsolat.O diktálja a feltételeket, én jobban szeretem..... Most már tudom mennyire jó volt vele. Visszacsinalnam.
2022. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
#1 Ez sok mindent elárul rólad.
2022. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Például? Hogy nem szeretek szentimentálisan zsebkendőbe hüppögni éveket egy szakítás után…?
2022. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Aki a kapcsolat alatt nem tudja megbecsülni a párját és egy szakítás-szintű trauma kell neki, hogy erre rájöjjön, az nem ép pszichésen…
2022. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De szerencsére neked nincs ilyen gondod 😂
2022. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem, én a skizo figyelőimnek élek. Te melyik vagy közülük?
2022. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kalauz.
2022. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakran előfordul, hogy büszkeség miatt minden marad úgy, ahogy nem feltétlen kéne. Volt/van ilyen nekem is. Örülnék, ha folytatódna.
2022. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!