Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy a pároddal, hogy nagyon szerettétek egymást?

Figyelt kérdés

Pl táv miatt, vagy egyéb miatt. Komoly kapcsolatokra gondolok, együtt is éltetek, vagy házasok voltatok.

Hogy lehet túltenni magad ezen, ha úgy érzed az igazit találtad meg?



2019. ápr. 3. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4 évet voltunk együtt.Már lassan 5éve nem vagyunk együtt még most sem vagyok túl rajta,persze ő már igen..22F
2019. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul esik ezt olvasni is, én annyira nem régen szakítottam, de olyan érzésem van nem élem túl..

Köszi a választ.

2019. ápr. 3. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Házasság vagy együttélés esetén nehezen tudom elképzelni, hogy elváljanak, miközben szeretik egymást. Elég abszurdan hangzik. Távolság még jó ok lehet arra, hogy elszakítson egymástól párokat.


Volt egy kapcsolatom, ahol eléggé ez volt a helyzet, bár én nehezen mutattam ki az érzéseimet, +távkapcsolat is volt. Elég furán nézett ki, mert legtöbbször üzenetben beszéltünk, a telefon vagy facetime beszélgetésekért nem voltam oda. Bár találkozásnál, meg úgy összességében sokáig úgy éreztem, hogy szeret a barátom, de a zárkózott viselkedésem miatt így utólag nem csodálom, hogy tönkrement a kapcsolat, pláne úgy, hogy távol voltunk.

2019. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 év után, nem lehet túltenni magad, beépül a személyiségedbe.
2019. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyűgös időszak volt mindkettőnknek és nyáron egy hirtelen felindulásból megléptem (kb. 10 év után). Nem vagyunk egyszerű esetek, egy ilyen után már visszataláltunk egymáshoz. Most nem tudom, hogy mi lesz, vissza nem tudom csinálni. Eddig azt hittem, megleszek, de mostanában egyre jobban úgy érzem, hogy beledöglöm. Tudom, hogy keresnem kéne de nem megy.
2019. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk azért kellett szakítani mert belekeveredtünk a drogokba, és rossz hatással voltunk egymásra. Nem egy szokványos történet. Nem tudtam magam túltenni rajta! Szerintem sosem sikerül, és szinte biztos hogy senki másba nem tudok beleszeretni - és életem végéig egyedül maradok.
2019. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gazdagabb férfi miatt aki a főnöke is egyben ...
2019. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai napon, többek közt a táv miatt és mert úgy éreztem, képtelen előre tenni. Jegyesek voltunk... Most úgy érzem, ebbe beleőrülők, de folyamat azt hajtogatom, hogy majd elmúlik, elmúlik, elmúlik a fájdalom :-(
2019. ápr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!