Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy 30 év körüli nőt a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 év körüli nőt a megcsalás, szakítás melyik változata viseli meg a legjobban?

Figyelt kérdés
2022. febr. 13. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Elhagyják egy 18 éves lányért.
Elhagyják egy 45 éves nőért.
Megcsalják egy pasi (melegprosti).
19 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*megcsalják egy pasival (melegprostival).
2022. febr. 13. 00:41
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Soha nem értettem, ezek közt miért kell különbséget tenni. Csak akkor van értelme, ha a korhoz bizonyos tulajdonságokat társítunk.
2022. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból mondjuk rátenne egy lapáttal az egész szituációra, ha pasival csalna meg, hogy akkor elkezdenék gondolkozni azon, hogy mi van, ha meleg, és csak kényszerből vagy alibiből volt velem együtt, és valójában sosem vonzódott hozzám. Ezt valami pokoli lehet elviselni. De mindenhogyan fájdalmas lenne.
2022. febr. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Rengeteg kapcsolat van, amiben nem vonzódnak egymáshoz. Nekem az lenne a legkönnyebben feldolgozható. Neki sokkal nagyobb volumenű dolog ezt feldolgozni.
2022. febr. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy.
2022. febr. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megcsalás, mert annál még az a jobbik opció, hogy utána még szakítanak is.


“Dupla jackpot”.

2022. febr. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit én láttam nemrég.

Sportos srác szép barátnő, de éveken keresztül ment közöttük a téma, hogy miért nem megy vele kondizni, kocogni a csaj.

És akkor egy idő múlva a srác már nem könyörgött, hanem össze jött egy hozzá hasonló csajjal a konditeremben, úgyhogy együtt edzettek, együtt kocogtak, meg most már terhes is a lány, gyerekre készülnek.

Az előző meg teljesen kivan és felszínes bunkónak meg ilyeneknek nevezi az exét.

2022. febr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha 18 assal csal/elhagy: éretlen komoly kapcsolatra neki még csak a lyuk kell a nőkben de jo hogy megkímél magátol


Ha 45 össel csal/elhagy: majd rájön arra, mekkora hülye volt.


Ha homival van: minden 2.pasimrol kiderul hogy bi hajlamai vannak, már megszoktam, hogy a legtobb ferfi b.zi. köszönöm hogy békén hagy es nem kell nekem nyúlkálni a s.ggébe.

2022. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7 ha a srácnak mindegy ki csak legyen akivel kocogni lehet az jobb is ha megy.


En hasonlot ismerek aki mamahotelbe keres olyat aki neki szül. Nem sok nő van elhiheted aki egy anyóshoz(elviselhetetlen az anyja)akarna családot csinálni hogy lehúzzák a csokkal meg a fizetését.

Az a srác is ezt csinalja hogy mindenkit dob aki nem szül az anyjához es keres másik tenyészkancát. Ez nem szerelem aki ilyen hogy mindegy ki csak passzoljon a világképébe. Az ilyen csak az önmaga érdekeit nezi nem a masikat. A masik csak addog jo amog ugy ugrál ahogy ő fütyül.

2022. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9. Lehet, de közös célok nélkül sem működik, mert a szerelem hullámzik. Jó esetben az ember az eszével is szerelmes a másikba. Mert feltétel nélkül csak az anyukánk tudott szeretni, a másikban már azt keressük, hogy mi kik vagyunk mellette, akik tetszik nekünk. Az a jó, ha a kémián túl jó arányban tudjuk egymás terveit, életstílusát elfogadni, működik a csere-bere/adok-kapok.
2022. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!