Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap a barátom a haverjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátom a haverjával beszélgettek hogy a nők szeretik a bánatukat kibeszelni és hogy sokszor úgy kell tenni mintha érdekelne őket közbe meg nem..?

Figyelt kérdés
Később amikor kettesben voltunk rá kérdeztem azt mondta hogy tényleg nem érdekli amiket beszélek mert hogy én se figyelek rá soha közbe meg nem így van... Kicsit megsertődtem erre azt mondja ha valami nem tetszik el lehet menni nem szóltam semmit erre aztán otthagyott. Később haza jöttem nézem már le vagyok tiltva neki? Szerintettek ez normális? Szerettem őt 4 éve vagyunk már együtt de mostanaban minden két hétbe eljatsza ezt velem..mintha állandóan azt keresne mibe köthet bele... Mit csináljak?

2022. febr. 28. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év után így beszélni veled, letiltani... szerintem provokál, hogy te rúgd ki. Nem várnék vele tovább.
2022. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shaddark ***** válasza:
85%

A barátod nárcisztikus, és a "húzás - taszítás" játékát játssza veled.

Így tartja fent a kontrollt feletted, amire szüksége van mert elmebeteg, még ha nem is feltűnően.

Hiába írnám hogy hagyd ott, majd ha sokkal rosszabb lesz csak akkor fog felmerülni benned komolyan a gondolat, és segítség nélkül nem is fog menni még akkor sem :(

2022. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Ez tenyleg igy van

A legtobb ferfi csak azert hallgatja meg a női nyavíkolást és nyujt tamogato gesztust, mert ez is kell a kapcsolatba a nőknek.

2022. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Bezzeg, ha a nő nem hallgatja meg a pasi nyivákolását, akkor ki vagytok akadva.
2022. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 28. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!