Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Létezik, hogy még kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy még kapcsolatban továbbléptem?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk tavaly ősszel kezdett megromlani aminek hatására több térre volt szükségem ahhoz, hogy jól érezzem magam a kapcsolatban. Ezt meg is kaptam, de nem javult a kapcsolat, sőt elkezdtem tőle eltávolodni, januárra már annyi hibáját láttam a lánynak ami már túl sok volt számomra, majd előjöttek az anyagi gondok és más tényezők is amelyek a jövőnket befolyásolták volna. Január végén szakítani akartam, de lelkileg nem éreztem késznek magam rá, sőt reménykedtem, hogy ez a szakítás közeli élmény egy löketet ad, de nem adott, sőt egyre rosszabbá vált minden, már nem tudtam aludni sem rendesen, folyamatosan járt az agyam és lelkileg totál fáradtnak éreztem magam, el vesztettem az önbizalmam, az önbecsülésem, nem találtam a helyem a világban, teljesen össze zuhantam. Barátnőm már nem hiányzott, teljesen elegem volt a kapcsolatból. Múlt héten szakítottam, és azóta napról napra jobban vagyok, exemre alig gondolok, kezdem meg találni magam újra, újra jól érzem magam, barátaim körében is újra kezdem jól érezni magam. Boldog vagyok, úgy érzem a kitörés ebből a kapcsolatból egy nagy reset volt az életemben. Létezik az, hogy nem kell továbblépni szakítás után, mert a kapcsolat alatt méár tovább léptem anélkül, hogy észre vettem volna? Több barátomnak is meséltem erről, ők pár hét után kezdtek jobban lenni én viszont azonnal. Ez volt életem első szakítása amit én kezdeményeztem, de emlékszem első kapcsolatom végekor a lány hetekig szomorú volt szakítás után, nekem ez nem jött elő.. F/22

2022. márc. 13. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Sokan húzzák hónapokig, évekig a szakítást, amikor tudják régen, hogy vége van, és amikor kimondják az nem fájdalom, hanem megkönnyebbülés.
2022. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. :) ennél jobban le sem lehetett volna írni.
2022. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!