Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 4 év után szakítottunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után szakítottunk, tetszik valaki, érdemes lépni vagy várjak?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta beszéltük, hogy szakítani kéne, ezért kicsit már akkor elkezdtem feldolgozni, most 3 hónapja nem vagyunk együtt. Nem hiányzik, de pl nehezen alszom mert 3 évig egyutt is laktunk, fura a sajat szoba, Ágy.


Most megismertem valakit, akit szeretnék elhivni randira de korainak erzem. Viszont nem hiszem, hogy megvárna, nem akarom elszalasztani.


Nektek mennyi ido volt tovabblepni ? Mikor erdemes ?


2022. márc. 14. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tul vagy rajta, nem fogsz az exeden kattogni, akkor nyugodtan elhivhatod randira
2022. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire vársz, mi korai? kb. 1/2 éved volt lezárni, vagy több.
2022. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak saját magam nevében beszélhetek, de én tudom, hogy amíg nem kezdek kapcsolatba valaki mással, addig nem fogom tudni teljesen elengedni az elősőt, teljen el akármennyi idő is...
2022. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ami lehetőséget az élet felkínál, élni kell vele.

Majd kiderül, hogy lesz-e belőle valami.

Hajrá!

2022. márc. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha egyáltalán akar tőle valamit a kiszemeltje. Megvan arra is az esély, hogy két szék közé esik.
2022. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lehet ilyenkor megoldani valahogy, hogy casual egyutt legyunk de ne meg egy komoly kapxsolat ?
2022. márc. 15. 00:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemjo otlet
2022. márc. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan egyik napról a másikra voltam egy 3 éves (nagyon rossz, hónapok óta halott) kapcsolatból egy másikban. Nem így terveztem, de több lett egy barátságból, és ugyan azt éreztem, hogy nem akarom elszalasztani. 6 éve vagyunk együtt, és áldom az eget, hogy mertem lépni.
2022. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!