Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam egy nárcisztikussa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy nárcisztikussal, ti utána hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Fél évet voltam együtt exemmel akinek nárcisztikus személyiségzavara van. Nagyon nehéz most nekem ez az időszak, főleg esténként vagyok nagyon rosszul. Aki volt hasonló helyzetben, hogy vészelte át ezt az időszakot, hogy tette túl magát rajta?

2022. márc. 22. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

És erről orvosi papírja van, vagy Dr Google mondta?

Mi köze a szakítás utáni helyzetnek ahhoz, hogy "nárcisztikus" volt.

FÉl év nem olyan sok idő, pár hónapos kapcsolat volt.

Menj el bulizni, barátnőzni, foglald le magad, keress új élményeket.

2022. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy mindenki más. Nézz filmeket, olvass, tanulj, sportolj, foglald el magad.

Engem is érdekelne, hogy ki diagnosztizálta az exet, és ez miért releváns a kérdés szempontjából.

2022. márc. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Végül az segített, hogy abbahagytam a másik egyoldalú hibáztatását és terápiás támogatással kibogoztam azt, hogy miért tartottam jó ötletnek egy potenciálisan személyiségzavaros emberrel kapcsolatot kiépíteni.

Szóval a másiké helyett a saját patológiámmal foglalkoztam, mondván, hogy arra van ráhatásom.

2022. márc. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Ki fogsz röhögni... Amikor minden lement, és minden moslékot feltakarítottam, vettem egy ostoros marógépet, meg egy szalagcsiszolót, és elkezdtem dísztárgyakat készíteni. Vettem ásványokat, és azokat foglalom bele fába, meg díszdobozokba.

Node mit akartam ebből kihozni...? Azt, hogy mindenképpen vágj bele valami kreatívba! Amíg alkotsz, addig nem azon kattogsz, hogy elbántak veled, hanem konstruktívan töltöd az időt. :)))

2022. márc. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Mégis mif.bajod van? Nem hogy örülnél hogy megszabadultál tőle!
2022. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen, egy év meg rengeteg csalódás kellett, mire tényleg nyitni tudtam valaki felé.

A kapcsolatot teljesen a mai napig nem sikerült megszakítani.

2022. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

De nagyon okos itt mindenki. Látszik, hogy fogalmuk sincs, hogy ez mivel jár, de nagy arccal megy az oltogatás.

Én közel 3 évet éltem ilyen kapcsolatban, teljesen tönkre tett. Örülök, hogy neked fél év után sikerült ebből kijönni. Én beszélgettem szakemberrel, és mindenhonnan leriltottam. Nem volt egyszerű a fenyegetései miatt, de bebiztosítottam magam, és ki tudtam zárni teljesen. Utáltam egyedül lenni, szóval igyekeztem sokat eljárni barátokkal, edzeni, élveztem, hogy szabad vagyok, és senki se faggat ki, ha épp nem 5kor, hanem 7kor megyek edzeni. Hidd el, te ezzel nem veszítettél semmit, csak nyertél.

2022. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
7: Nem mesélem el a teljes történetemet. Nincs értelme.
2022. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
8: nem rád gondoltam. Hanem az előtted szólókra. Nagyon felcseszi az agyam, hogy írásban anonim módon mindenki nagyon okos, holott ez egy súlyos téma, amit még mindig nem vesznek komolyan. Meg hogy egyáltalán milyen jogon kérdezik fel, hogy ki diagnosztizálta stb amikor van elég baja.
2022. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi válaszolóknak az együttérzést és a hasznos tanácsokat. Azok pedig akik még engem kérdőjeleznek meg, nem is foglalkozom velük, mert látszik hogy fogalmuk sincs arról, hogy egy nárcisztikussal való szakítás mennyivel megterhelőbb. Nyilván egy átlag szakítás sem könnyű, de amikor egy igazi empátiamentes manipulátorral szakítasz, na ezt senkinek sem kívánom.
2022. márc. 23. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!