Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam egy nárcisztikussa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy nárcisztikussal, ti utána hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Fél évet voltam együtt exemmel akinek nárcisztikus személyiségzavara van. Nagyon nehéz most nekem ez az időszak, főleg esténként vagyok nagyon rosszul. Aki volt hasonló helyzetben, hogy vészelte át ezt az időszakot, hogy tette túl magát rajta?

2022. márc. 22. 23:21
1 2
 11/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
9: Ez esetben vedd tárgytalannak, és bocsánat! :)))
2022. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező! Én jelenleg bírkozom egy ilyen emberrel való szakítással. Mármint akik nem voltak ilyen emberrel kapcsolatban, azoknak fogalmuk sincs arról, milyen az, amikor a másik apránként észrevétlen alakít mindent kedve szerint. Plusz a folyamatos manipuláció, az hogy az ember szavait kiforgatja, minden helyzetben kizárólag a saját hasznát és kedvét nézi. Vagy: tiszta szeretettel és bizalommal van felé az ember, és ezt is apránként építi le. A szándékos fájdalom okozás, a büntetései hogy pl nem szól hozzád,vagy direkt nem adja meg amiről tudja hogy szükséged van rá, és megadhatná de nem teszi. Egy napon belül megváltozik a viszonyulása a másik emberhez. Lelkiismeretfurdalás nélküli folyamatos hazugságok és ha leleplezed, úgy megcsavarja, hogy teljesen elveszted a fonalat. A látszólagos együttműködést színlelés, az állandó hárem, és teljesen kicsinál idegileg érzelmileg, és szakítani is gyáva, ezért ha szakítani akar mert ugye a másik akit az ember mellett tart, alkalmasabb a manipuláciora és a rajongásra mint te, aki már kételkedni mersz! Ha ketséged van, elsöre megnyugtat, majd akár még aznap be is igazolja hogy mégis jól érezted hogy vmi nem stimmel,hazudik. Mindezt egy napon belül, te meg fogod a fejed hogy mi a franc történik? A legaljább emberek és ha rajössz milyenek, ha tudják hogy tudod, akkor érzelmileg úgy megaláznak bosszúból, hogy arra is képes egy napon belül hogy megertést mutatnak, szeretetet, és ugyanazon a napom semmibe is vesznek. Bocsánat a hosszúságért, de nekem ez most nagyon friss, és jelenleg azt próbálom feldolgozni, hogy a bántásaim mind módszeresen előre elterveltek voltak. Ez a legnehezebb, fogalmam sincs hogy fogom magam túltenni a szándékosságon.
2022. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!