Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Aki nárcisztikus férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nárcisztikus férfivel volt kapcsolatban, hogy ment a szakítás? És utána?

Figyelt kérdés

Néhány napja zártam le a 2 és fél év kapcsolatot.

Megmondtam neki hogy elég volt. Elmondtam neki hogy miért is döntöttem így. (már előtte is "figyelmeztettem" hogy tegyen vmit, mert a végén járunk)

Hogy ilyen személyiség, erre a napokban ébredtem rá, eddig nem tudtam hová rakni hogy mért is ilyen?! Illetve nem tudtam teljesen megfogalmazni magamnak.


Belátta hogy az Ő hibája, tudja hogy nem becsült meg eléggé, nem érdemel meg és jól döntöttem, mert nem ezt érdemlem. Nem tud megváltozni (ezt mára már megértettem hogy miért) Tiszta szívéből szeret, de én nem tudtam őt elviselni, amit belát hogy nehéz is. És nem fog keresni, hogy nekem ne legyen rossz. (kicsit mártírnak érzem) (mert tudja hogy szeretem :/ )


Elvileg így normálisan lezártuk.

Várható lesz hogy keres??

Vagy hogyha keres és nem reagálok rá, lehetséges lelki terror?


33/N


2017. szept. 23. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalataim szerint a nárcisztikus férfi mindig arra megy, amerre babér terem neki, rajongás övezi.

Ha lekoptatod, akkor valószínűleg nem fog keresni, neki az ajnározás kell, és azt tőled már nem kapja meg.


21/L

2017. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Én rövid időt töltöttem csak párkapcsolatban vele, de nehéz elszabadulni tőlük így is.

Én letöröltem magam minden közösségi oldalról, lecseréltem a telefonszámom, és munkahelyet váltottam.

Még csak véletlenül se találjon meg.

Illetve pszichológushoz is jártm, mivel rövid idő alatt hatalmas károkat okozott az önbecsülésemben.

Amugy senkit sem szeretnek annyira, mint saját magukat, és ez soha nem is fog változni sajnos.

Ezért hiába keres (mert biztosan fog), igér majd fűt fát (mert azt is fog), ne dőlj be neki.

Azért mondta a fentieket, mert tudta, hogy ezt akarod hallani. Piszok manipulátorok mind.

2017. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
47%
Nem fog keresni.
2017. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:)
2017. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

''Tiszta szívéből szeret, de én nem tudtam őt elviselni, amit belát hogy nehéz is. ''

Tévedsz. Ők nem szeretnek. Érzelmileg egy 3 éves gyerek szintjén vannak. Azt mondja amit hallani akarsz.

Egy ideig békén fog hagyni. Aztán elkezdődik a zaklatás. Vagy olyasmit csinál amiről azt hiszi, reakciót vált ki belőled. Nem tudja viselni az egója, hogy nem kell neked.

2017. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Elfogytak a betűk...
2017. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

ehhez nem kell hogy bármilyen kategória is legyen.

annyi az egész,hogy ha talál újat,fiatalabbat,akkor nem fog keresni mert minek.

ha nem talál,akkor kb 2 hónap múlva fog elkezdeni írogatni,hogy mi a pálya.

2017. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%

"nem érdemel meg és jól döntöttem, mert nem ezt érdemlem."


Azért benned is van egy szép nagy adag önimádat, és egoizmus...

2017. szept. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Hogy lehet szeretni azt, aki bánt? Vagy hogy lehet elérni, azt hogy szeressenek, miközben folyamatosan bántod a másikat? Ez nem, hogy lezárt, de még nyitva sem volt soha. Az összes szeretetedet beszippantotta egy fekete lyuk. Fog keresni, de azok a percek roppant hosszadalmasak lesznek és ijesztőek. Keres mindenhol, de igazán megtalálni sosem szeretne, elég lesz

már csak a tudat neki, hogy rágondolsz...

Érezd magad jól, mert egy falevéltől több szeretetet fogsz kapni, mint ettől az egyéntől. Ne legyen bűtudatod se, mert nincs miért. Szeress bátran, de a szemed nyitva legyen. Rengeteg jó ember van, csak rossz ember került az utadba. Sok sikert!

2017. szept. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8as-

"nem érdemel meg és jól döntöttem, mert nem ezt érdemlem."

... ezt ő mondta, tehát tehát szó sincs önimádat és ego-ról!

2017. szept. 24. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!