Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan viselkedtél szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtél szakítás után ?

Figyelt kérdés

Bombáztad mindenféle sértő vagy bocsánat kérő üzenettel ? Vagy simán túl léptél rajta ?

Megbántad esetleg utánna a szakítást és nem tudtad ,hogyan menj vissza hozzá


2022. márc. 28. 07:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

#10 vagyok: Nem bántam meg,egyedül csak azt sajnálom,vagy nem értem hogy miért nem szeretett engem úgy igazán. Az összes hibájával is de az exem nem volt rossz ember.

Vissza nem mennék hozzá, nem bánom hogy szakítottam. Nagyot koppant, és visszakapja majd amiket nekem okozott

2022. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:
Túlléptem rajta nehezen, hónapok teltek el, mire feldolgoztam az egészet. Többé nem beszéltem a volt barátnőmmel. Ő szakított velem.
2022. ápr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!