Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után, hogy viselkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után, hogy viselkedtek? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Évekig együtt él egy pár, majd a semmiből az egyik fél közli, hogy túl sok a probléma a kapcsolatban (csak egy átlagos kapcsolat problémái), számára a családalapítás korai és szakítani akar. Szétköltözés. Akivel szakítottak szenved, de ad időt a másiknak, majd telefonon megszeretné ennek tudni az okát, ésszerű válasz nincs, de a bántó: szeretlek de nem vagyok már szerelmes, jó ember vagy mondatokat kapja, annak fényében, hogy előtte pár hónappal már a házasság aktualitása is sokat volt téma, melyet mindkét fél akart. Hetekig kölcsönösen keresik egymást,telefonon, személyesen de a szakító fél távolságtartó, ugyanakkor halad a dolog a békülés felé. ekkor az akivel szakítottak elmondja, hogy nem érti mi ez az egész, hová haladnak. Válasz: Minden létező fórumon letiltás, telefon nem felvétele, teljes kerülés.

Holott a szakítás után kölcsönösen keresték egymást, normálisan beszéltek egymással....Mi értelme a másikat emberi voltában is megalázni? Nem ésszerűbb azt mondani, ennek vége és inkább ne keressük egymást?


2017. okt. 26. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud szembe nézni a szakítás következményeivel. És előnyben van, mert tudja, ha akarja visszacsinálhatja. Gondolkodik. Hagyni kell.
2017. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja történt a szakítás... 1 hónapja van a bunkózás...
2017. okt. 26. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakított, de jó voltál egy dbig lábtörlőnek. Azóta összejött azzal, aki miatt szakított. Most már csak teher vagy neki.


Szerintem ez történt, a saját tapasztalataim alapján. A legtöbb, amit magadért tehetsz, hogy megpróbálsz tovább lépni.

2017. okt. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igyekszem továbblépni és valahogy újrakezdeni. Másoknak is sikerült,remélem 30 évesen, hogy így jártam még sikerül úgy alakítanom az életem ahogy szeretném élni, csak pár év csúszással.
2017. okt. 27. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Simán, a kedvesem 33 volt, amikor egymásra találtunk, és lassan eljegyzés - rebesgeti :)


Semmiről nem vagy lekésve, exem 34 éves és tökegyedül van (amióta szétmentünk, nem talált senkit magának, de szerintem egyedül is hal meg, amilyen nyámnyila "férfi").

2017. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyivel másabb lehetne minden ha nem lenne Facebook és társaik...szerintem egy csomó kapcsolat nem jutna ide!Ismerős szitu benne vagyok...csak nálunk tiltás nincs és részéről nem is lesz!Van közös gyerekünk!Én gondolkoztam rajta hogy tiltsam mindenhol hogy ne legyen kontakt ne figyeljük egymást mert figyeljük ő mondja is én neki nem de úgyis tudja:)!

Birom ezt a mondatot"együtt van már azzal aki miatt szakított"

Nem kell ahhoz másik fél hogy szakíts!

Tudod valakinek az átlagos problémák (amik mindenhol vannak)is elegek !De ő egy következő mellett sem fog megállapodni örökre !Ismerem magamat hogy én akit szeretek azzal le tudnék élni egy életet problémák mellett is(mert vannak!egy idő után mindig!)

Rajta nem de magadon tudsz változtatni!Fáj és fájni is fog de én mindig arra gondolok hogy voltam már szerelmes fájt túl éltem!És jött jobb!!Ha vannak barátnőid bulizz csavarogj élvezd ezt ami most van!Mert ha szomorkodsz azzal nem tudsz változtatni!Idővel jobban fogod érezni magad!Kb fèl év -1év!Mindent máshogy látsz majd!:)

2017. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Biztos sokkal jobb lenne az ember élete Face nélkül! Nem siránkozni akartam, fáj a szakítás, de el kell fogadni. Mindenki élje a saját életét, ha ő így döntött menjen, éljen így. Nehéz lesz újra bízni és hinni, sajnos ehhez tényleg idő kell. De előre nézek :)

5.- Remélem mielőbb sor kerül az eljegyzésre.Sok boldogságot.

6.- Neked sok erőt, kitartást. :)

2017. okt. 27. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!