Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ennek az embernek mi a baja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek az embernek mi a baja? Mentálisan beteg, vagy mi?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete szakított velem a barátom, mondván már nem szerelmes belém, és van neki más, akibe igen. Mondtam oké, rendben sok boldogságot. Erre tegnap előtt felhívott, hogy ő most nagyon szerelmes, és közölte hogy amig voltam neki, mellettem konkrétan qrvákhoz járt. Mondtam egészségére. Erre megint hogy ő most nagyon szerelmes abba akivel most van. Mondtam sikerüljön, sok boldogságot. Minek terhel engem ilyesmikkel? Vége van aztán kész, nem érdekel engem, ezt tudja is, de minek hivogat azzal hogy ő most nagyon szerelmes. Bolond, vagy mi a baja?
2022. ápr. 3. 14:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy idióta.Tiltsd le.
2022. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mit ne mondjak, eddig is sejtettem hogy valami nem kerek nála, de most már ebben kezdek biztos lenni.
2022. ápr. 3. 14:58
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, őszintén sajnálom azt az időt,amit erre az idiótára pazaroltál. Tarts ki!
2022. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi, h elkezdesz utána teperni, azért hívogat, h ne felejtsd el és ne tudj továbblépni. De ez csak manipuláció.
2022. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Laylah ***** válasza:
100%
Piszkál, mert szerinte nem szenvedsz miatta eléggé.
2022. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

Ez amolyan férfi dolog, szóval ne keress benne logikát.

Az a baja, hogy ugyan ő szakított, de sérti az egóját, hogy nem könyörögsz neki sírva, hogy jöjjön vissza, ezért megpróbál bántani, nyomatékosítani a dolgokat, hogy fájjon, ha már a szakítástól nem borultál ki úgy, ahogy elvárta volna.

Ha még egyszer megkeres ilyesmivel, akkor újból kívánj neki sok boldogságot, és jegyezd meg, hogy így legalább nyugodtan tudsz ismerkedni azzal a helyes sráccal, aki ismerkedni akar veled.

2022. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt gondolom, hogy konkrétan csak az időmet rabolta ez az egész. Annyira nonszensz, értelmetlen és érthetetlen volt, hogy minek is hív fel ilyesmikkel, hogy azt sem tudtam mit akar, meg mi ez, és miért? Boldog szerelmes kész, áldásom rá. Úgyhogy érthetetlen minek hív ilyennel.
2022. ápr. 3. 15:14
 8/23 A kérdező kommentje:
6-os, azert sem értem ezt az egészet, mert tudja hogy nem voltam/nem vagyok és nem is leszek féltékeny típus. Amúgy arra nem gondoltam, hogy sérti az egóját, hogy nem könyörgöm neki, hogy nem borultam ki, hanem csak oké. Szakítaskor kb ő hisztizett, én végig nyugodt voltam. Az más kérdés hogy emberileg a szakítási módját inkább nem is minősíteném.
2022. ápr. 3. 15:17
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
Annyira buta vagy kérdező... Fogalmad sincs arról, hogy mit jelent eleve a mentális betegség!!! Azért mert ez egy fél kapott 'szó' boldog - boldogtalan dobalozik vele!!! Közben halvány fingod sincs róla, hogy mit is jelent pontosan!! Ne a Google-ban keresgélj!!!
2022. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
9es te azt a viselkedést amit az illető tanusít, normálisnak tartod? Ja meg lebutázni engem, az is normális. Ah értem.
2022. ápr. 3. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!