Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt párom közölte,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom közölte,hogy szeret engem. De mostanság jött össze egy sráccal.Meg reméli oda jöhet dolgozni ahol közel lakom,pedig van pár ugyan ez az bolt. Ez.. normális dolog?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy oké külön mentünk ahogy kérte, nem régiben össze is jött egy csávóval,pár hete.És ezt így le kommunikálja ma reggel,hogy neki meg van minden tárgyi dolog amit kapott tőlem,meg hogy szeret,sőt ahol dolgozni szeretne egy boltban ami több helyen is van,oda akar jönni ami tőlem kb 1 km távol van,legalább is bizakodik benne hogy ide rakják

Én csak néztem,és nem tudtam mit mondani,mert hát,szerintem ez nem túl jó,annyit mondtam: te menni akartál nem akadályoztalak,meg ott az új barátja, gondolom pláne, ha friss nagy tűznek kéne akkor ott lenni. Nem vagyok vele bunkó az igaz,meg sosem voltam az,és lehet ez miatt mer így elmondani ilyeneket


2022. ápr. 5. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretheti az ex barátját, mint ember. Nem jelenti azt, hogy ismét veled akar lenni. Kívánj neki sok szerencsét és menjél csajozni.
2022. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ez volt,mondtam neki :).

Harmadjára vissza fogadni újra elég necces lenne már..

2022. ápr. 5. 09:32
 3/4 Hellmano ***** válasza:
Most, hogy írod a hsz-ban, hogy már 3.-szor nem fogadod vissza, így már kétszer visszafogadtad, szóval a csaj vagy hülyének néz, de legalább őszinte, ha más fszra van szüksége és szakít veled, mert ha megunja az új fszt, akkor visszakéri magát hozzád, hisz már 2-szer sikerült, miért ne sikerülhetne harmadszor is nem? Keress egy barátnőt és ne hagyd magad , hogy ez a csaj irányítson, igenis lássa, hogy már nem kérheti magát vissza hozzád, ha gondol egyet. De amúgy te tudod, ha neked jó ez akkor végülis a te gondod.
2022. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hellmano: Annak idején kb 1,5 éve volt sz első ilyen helyzet,aztán ott egy hosszabb idő után felkeresett meg bánta stb.. mondom jó,ez volt az első ilyen szituációja,fiatal próbáltam így kezelni,meg hogy akkor tanult ebből.


Erre most itt a 2. Erre már tényleg nincs mentség,ő tudom pontosan azt gondolja,hogy van,és ki fogja magyarázni,ebben igazad van,hogy meg próbalja,ezért is nevezzük"ápol" egy kapcsolatot velem,de itt ez halott ügy már. Nyilvan ez nem jó nekem,nem is hagyom,itt már az észre kell hallgatni,nem a szívre.

2022. ápr. 5. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!