Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem úgy köszönt rám mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem úgy köszönt rám mint egy idegenre. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ezzel a volt barátommal nagyon rövid volt a kapcsolatunk és évekkel ezelőtt szakítottunk közös megegyezésre teljesen békésen. Nem tartjuk a kapcsolatot, viszont a szakítás után előfordult már hogy összefutottunk és semmi gond nem volt, feszültség nélkül tudtunk váltani pár szót. Most viszont már nagyon régóta nem találkoztunk (évek óta) és teljesen váratlanul összefutottunk valahol. Én arra számítottam hogy azért pár szót beszélünk hogy hamár ilyen régen nem láttuk egymást, de úgy köszönt rám mint egy idegenre és úgy voltam vele hogy hát jó akkor nem jópofizok.

Mindenki ennyire hideg az exével évek után? Lehet én vagyok a hülye és ez a normális...


2022. márc. 16. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy egyáltalán köszönt :D enyém inkább elrohan ha meglát.
2022. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Miről beszélgessen, ha évek teltek el, és egyébként is rövid kapcsolat volt? Lehet, hogy nem is ért rá jópofizni.
2022. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, normális. Ex vagy semmi más.
2022. márc. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismeritek egymást, mégis mit tegyen?
2022. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Idegen is, főleg, ha amúgy nem tartottátok a kapcsolatot. Én valamelyiket már meg sem ismerem.
2022. márc. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Normális.


Én is kb köszönök az ex(ek)nek, de más nem nagyon érdekel vele kapcsolatban.


Nem úgy váltunk el egymástól, hogy nagyon kívánnék vele beszélgetni, meg igazából rohadtul nem is érdekel, hogy mi van vele, mert már régen túl vagyok rajta.

2022. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!