Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Adjak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak meg egy eselyt a paromnak, vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
A paromat negyedszerre kaptam rajta hogy irkal egy novel. Talalkozot beszelt vele ,flortolget stb. Az teny hogy nem csalt meg. Tudom hulye vagyok, hogy megbocsajtottam neki az elozoeket,de szeretem es ezert tettem. Kerdezem tole, hogy miert teszi ezt velem ha o valtig allitja hogy szeret? Nemtud ra ertelmes valaszt adni. Nemertem hogy miert csinalja ezt velem ha neki olyan jo velem elvileg.
2022. ápr. 5. 10:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
elvileg
2022. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Hellmano ***** válasza:
100%
Most lehet csak eddig ment el és látta megbocsájtottad, legközelebb már tovább megy azt is megbocsájtod és 3. alkalommal meg, már a közös ágyatokban fog hancúrozni a kiszemeltel...
2022. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A tény az, hogy hülyének néz, nem pedig az, hogy nem csalt meg. Persze, hogy "szeret", amikor elhiszed a hazugságait és minden megy tovább, mintha nem is történt volna semmi. De adj neki azért végtelen esélyt..
2022. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az teny hogy nem csalt meg."

De ezek után nem mindegy, hogy megtette-e vagy sem? Ugyanúgy nem tisztel, ugyanúgy bizonytalanságban élsz. Magadat őrlöd fel, amíg ő éli világát.

2022. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás számomra relatív fogalom, és bizony ez is egyfajta megcsalás. Ő olyan dolgot tesz veled, amivel téged bánt, és jogosan elbizonytalanít. Azt írtad negyedszerre teszi. Őszintén nézz magadba, ha most adnál neki még egy esélyt, akkor tudnál nyugodt lenni ebben a kapcsolatban? Valószínűleg ezek után, ennyi esély után benned ott lenne a kétely, ez a gondolat folyamatosan. Ha tényleg nem is tenné többé ezt, lehet ebből lenne feszültség, hogy akár ok nélkül is gyanakodsz. Arról nem is beszélve, hogy ezek a gondolatok felőrölnek. Az igazi kérdés az, hogy a bizalmad vajon mennyire rendült meg benne?
2022. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
Miert nem találkoztok hármasban a csajjal inkabb es tiszta víz
2022. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Laylah ***** válasza:
100%
Ha négyszer megtette és te négyszer elnézted neki, az már nem esélyadás, hanem szokás. Ő megteszi, mert tudja, hogy megteheti, úgysem lesz semmi, hisztizel egy sort, ennyi. Te meg mentegeted feleslegesen, várod, hogy valami változik, de nem fog. És ez mindig így lesz, amíg véget nem vetsz az egész viccnek.
2022. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szeretlek drágám = szeretlek téged megcsalni drágám


A másik nőnek is azt mondja, hogy szereti/imádja/stb

2022. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem az összefüggést. Miért ne csinálja? Semmit sem tesz veled. Kással beszél. És? O.o
2022. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Negyedszerre néz hülyének. Ez neked jó...?

De ha annyira nagyon szereted, akkor fogadd el, és mosolyogj hozzá. Bár szerintem undorító az ilyesmi. A flörtölés/írogatás is, és az ilyen dolgok elviselése is. A helyedben borzasztó mocskosnak érezném magam, és szeretés helyett a hányinger jönne rám, ha meglátnám az illetőt. Rossz esetben pedig már a saját tükörképemre is.

Hagyd el, amíg tükörbe tudsz nézni. Ez nem szerelem, de még csak szeretet sem, jó kapcsolatnak meg még annyira se mondanám.

2022. ápr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!