Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mar 5 éve hogy szakitottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar 5 éve hogy szakitottunk a barátnőmmel de nem tudom elfelejteni!? ( fiu vagyok)

Figyelt kérdés

még mindig szeretem és hiányzik a lány.. egy szemét pasi el vette tőlem 3 év kapcsolat után..a pasi csak kihasználja. de az exem azt mondta hogy szereti.


előzmény : már majdnem 3 éve voltunk együtt amikor azt mondta nekem hogy beleszeretett másba.. dobott és másnap már együtt aludtak... ez 5 eve volt.. azota os együtt van...a masik pasi tipikus rossz fiu.. ( jogosítvány nélkül vezet, driftelget stb stb) én mindent megprobáltam hogy vissza szerezzem a lányt de egyszerűen nem tudom :( a pasi csinált a nevemmel egy kamu facebookot és arrol irt a lánynak hogy milyen k*rva. nem tudtam sehogy bebizonyitani hogy nem én volt. a pasin nem találtam fogást :(



2022. ápr. 9. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt ennyi év után el kéne engedni.
2022. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz semmit, ha őt szereti.
2022. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 év után itt tartasz nem ártana pszichológus. Feleslegesen pazarolsz éveket rá az életedből, ennyi idő alatt már házas lehetnél valaki mással. Gondolom tini kapcsolatról beszélünk, most meg már felnőtt vagy, viselkedj is úgy!
2022. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én még mindig gyerek vagyok... max 30 éves koromban leszek felnött
2022. ápr. 9. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Te úgy tűnik 30 évesen sem leszel felnőtt...
2022. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!